» » Відбулося методичне об’єднання викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р. а.
Інформація
  • Переглядів: 1135
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-04-2014, 15:42
16-04-2014, 15:42

Відбулося методичне об’єднання викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р. а.

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

За сприянням Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та Обласного методичного об’єднання викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р. а. у Буковинському державному фінансово-економічному університеті 16 квітня 2014 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Актуальні проблеми формування міжкультурної комунікативної компетенції студентів». Під керівництвом голови методичного об’єднання, заслуженого працівника освіти України, Тетяни Антонюк і завідувача кафедри документознавства та філологічних дисциплін Буковинського державного фінансово-економічного університету кандидата філологічних наук, доцента Валентини Бузинської було проведено підготовку чергового засідання, на якому обговорювалися надзвичайно важливі науково-методичні питання, пов’язані з міжкультурною комунікацією студентів, формуванням їх мовної толерантності, взаємоповаги між носіями різних мов.

Засідання розпочав проректор з науково-педагогічної роботи, гуманітарної освіти та виховання БДФЕУ канд. істор. наук, доц. С.П.Кармалюк, який передав вітання від ректора Буковинського державного фінансово-економічного університету професора В.В.Прядка та висловив сподівання, що теми, порушені на засіданні, матимуть подальший розвиток, адже мовні питання залишаються вкрай важливими для українського суспільства.

Декан економіко-правничого факультету, канд. юр. наук О.В.Меленко звернулася зі словами привітання до учасників круглого столу та подякувала членам кафедри документознавства та філологічних дисциплін за професійну організацію у проведенні засідання. Методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Л.К.Дячук від імені Голови Ради директорів А.В.Гапей побажала учасникам наради плідної праці.

У виступі Т.М.Антонюк було проаналізовано роботу Обласного методичного об’єднання за 2013-2014 н.р., що одержала схвальну оцінку викладачів ВНЗ, та складено перпективний план діяльності об’єднання.

Із доповідями виступили С.С.Тодорюк, викладач-методист вищої категорії, відмінник освіти України (Буковинський державний фінансово-економічний університет); Г.А.Валігура, канд. філол. наук, доцент (ПВНЗ «Буковинський університет»); М.О.Остапович, викладач (коледж Буковинського державного фінансово-економічного університету); І.В.Марко, канд. філол. наук; Н.П.Славінська, викладач (коледж Чернівецького національного університету  імені Юрія  Федьковича).

Було заслухано звіт робочої групи з укладання навчального посібника «Українська література для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» - автори Т.М.Антонюк, викладач-методист (ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»)  О.П.Швець та Л.М.Борис, викладачі-методисти (Чернівецький кооперативний економіко-правничий коледж).

 


 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше