» » Журі визначило кращих знавців української мови серед студентів коледжів і технікумів Буковини
Інформація
  • Переглядів: 3168
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-02-2014, 09:32
28-02-2014, 09:32

Журі визначило кращих знавців української мови серед студентів коледжів і технікумів Буковини

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

27 лютого на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки Радою директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області проведено II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів другого курсу коледжів та технікумів.

Однією з цілей олімпіади цього року було виявити рівень підготовки студентів на знання державної мови. У змаганнях взяли участь студенти другого курсу. Саме вони в кінці навчального року мають звітувати про опанування загальноосвітніх дисциплін за програмою повної загальної середньої освіти, в тому числі і мови. Таким чином,  учасникам  випала добра нагода  попередньо продемонструвати рівень своєї підготовки.

Олімпіада – це ще й певний, показовий етап для викладацького складу навчальних закладів. Внаслідок змагань на обласному рівні та на місцях педагоги змогли об’єктивніше з’ясувати, в якій мірі підготовлені їхні вихованці, як скоригувати стан їх знань та свою роботу надалі, аби після навчання у технікумі чи коледжі звідти виходили справді всебічно підготовлені молодші спеціалісти.

Всі роботи конкурсантів були зашифровані і передані для перевірки журі.

Вітаємо кращих знавців української мови з числа студентів коледжів і технікумів Чернівецької області:

І (перше) місце:

Гунчак Олеся Дмитрівна, студентка Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки», викладач Смутняк Марія Маноліївна;

ІІ (друге) місце:

Григорук Юлія Дмитрівна, студентка Комунального закладу «Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С. Воробкевича», викладач Чистякова Ольга Юліанівна;

Батовська Крістіна Русланівна, студентка Фінансово–економічного коледжу Буковинського державного фінансово–економічного університету, викладач Сивак Лариса Михайлівна;

Матійчук  Ярослава  Ігорівна, студентка Коледжу приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет», викладач Миронюк Наталія Дмитрівна;

ІІІ (третє) місце:

Авдіковський Іван Сергійович, студент Чернівецького медичного коледжу  Буковинського державного медичного університету, викладач Стрижаковська Ольга Степанівна;

Биндю Лоредана Георгіївна, студентка Сторожинецького лісового коледжу, викладач Дрозд Оксана Михайлівна;

Чернова Ірина Володимирівна, студентка Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж», викладач Лугова Людмила Григорівна.

До того, за спільною ухвалою членів журі, запропоновано відзначити переможців в окремих номінаціях.

За глибоке знання програмового матеріалу відзначено:

Пержан Валентину Миколаївну, студентку Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж», викладач Фалат Надія Романівна;

Бернюгу Анастасію Василівну, студентку Чернівецького кооперативного економіко–правового коледжу, викладач Біловус Людмила Танасіївна;

Лугоша Юрія Віталійовича, студента Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, викладач Ратушняк Уляна Романівна.

За високий рівень грамотності відзначено:

Боднарук Анастасію Василівну, студентку Відокремленого структурного підрозділу «Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія», викладач Киселиця Іван Васильович;

Чебан Яну Леонідівну, студентку Комунального вищого навчального закладу «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету», викладач Скриндіца Галина Феодосіївна;

Гордєєву Вікторію Сергіївну, студентку Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, викладач Гордейчук Наталія Іванівна;

Рурак Людмилу Іванівну, студентку Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно–технічного університу, викладач Томаш Оксана Василівна.

Представляти Буковинський край у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації у Вінницькому технічному коледжі буде Олеся Гунчак, студентка Чернівецького коледжу дизайну та економіки, яка зайняла перше місце.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Ради директорів ВНЗ І–ІІ р. а. Чернівецької області.

Бажаємо буковинським студентам міцного здоров’я, натхнення та нових звершень в ім’я України.

 

Рада директорів ВНЗ І–ІІ рівнів

акредитації Чернівецької області

 

 


 

 



 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (65)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше