Главная > Виховна робота / Загальноосвітні навчальні заклади > Тиждень професійної майстерності у «Чернівецькій спеціальній ЗОШ №3»

Тиждень професійної майстерності у «Чернівецькій спеціальній ЗОШ №3»


17-02-2017, 14:39. Разместил: Moderator

Згідно з планом роботи на 2016/2017 н.р. у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школи №3» з 06.02 по 10.02.2017 року проходив Тиждень професійної майстерності. Тиждень розпочався відкриттям на шкільній лінійці.

Вчителями професійно-трудового навчання випущено інформаційний вісник «Ярмарок професій». Класними керівниками, вихователями  та вчителями-предметниками  проведені бесіди в класах, направлені на поглиблення знань про професії та профорієнтацію учнів на робочі професії.

Протягом тижня бібліотекарем школи оформлена книжкова виставка «Мій вибір – моє майбутнє».

Проведені з учнями екскурсії в магазин «Все для шиття», магазин «Декор люкс», а також екскурсії учнів молодших класів в корпус  майстерень на виставку робіт учнів старшої школи.

Класними керівником 9 класу Бурлакою С.В. та вихователем  ГПД Ілікою Р.В.  проведено зустріч з представниками ПТНЗ, Буковинського міжрегіонального центру  професійної реабілітації  інвалідів для випускників та їхніх батьків.

Під час заняття гуртка «Майстерня народних виробів» вчителем швейної справи Шумко М.Я.  проведено майстер-клас для учнів та вчителів «Виготовлення ляльки-мотанки з немовлям». Всі присутні на заході познайомилися з історією виникнення народної ляльки, звичаями та традиціями українського народу, пов’язаними з виготовленням ляльок-мотанок. Діти з задоволенням виконували роботу під музику українських народних  пісень.

Завершився Тиждень професійної майстерності підведенням підсумків на шкільній лінійці.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад