Главная > Національно-патріотичне виховання > Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода»

Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода»


2-02-2018, 14:20. Разместил: Moderator
01.02.2018 року в м. Сокиряни відбулась патріотична акція, мета якої – пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність нашої держави. Участь у Ході взяли освітяни та представники громадськості, учні навчальних закладів Сокирянської ОТГ та учні Сокирянського ВПУ.
Кілька сотень українських прапорів, серед яких прапори міст та стяги бойових підрозділів, які побували на Майдані Гідності та на полях боїв на Сході України, майоріли над центральною площею міста. Організатор Всеукраїнської акції військовий журналіст, учасниця Революції гідності, волонтер – Катерина Валевська, яка побувала у багатьох великих і малих містах нашої країни, зазначає, що присвячує свій захід Героям Революції Гідності та учасникам АТО.
На площі також присутні мали змогу ознайомитись з виставкою нашивок, шевронів і боєприпасів наших славних воїнів.
Прапор м. Сокиряни урочисто передав міський голова Равлик В.С., звернувшись до організатора акції зі словами подяки за патріотизм та праве діло. Тож до численної колекції прапорів додався і стяг нашого міста з підписами та добрими побажаннями від жителів нашої громади співвітчизникам, а особливо військовим. Всі бажаючі отримали змогу залишити на прапорі свої численні побажання, заклики та теплі слова.
«… Знамення сяє сонцем золотим, 
Небесною виблискує блакиттю… 
З ним здобували все, що є святим;
І нас із ним нікому не скорити!» С. Коробова


Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода»


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад