Главная > Національно-патріотичне виховання / Навчальні заклади > День захисника України у Красноїльській гімназії

День захисника України у Красноїльській гімназії


17-10-2017, 17:04. Разместил: Moderator
До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня було проведено заходи на відповідну тематику.
13 жовтня територія гімназії перетворилася на ігровий майданчик «Козацький дух непереможний». Сучасні козаки гідні слави своїх предків. І це доводили учні 9 – 11 класів. Особливо цікаві завдання чекали учнів під час конкурсів  «Козацька кмітливість». Для учнів 5 – 8 класів були організовані змагання «Козацькі забави».
Цікавий конкурс патріотичної пісні підготувала керівник вокального співу Криштофяк Іляна Степанівна. На початку свята пеагог організатор розповіла про традиції святкування дня Покрови  в Україні, а також про славні козацькі традиції. Та й яке свято без пісні? Продовжилось свято конкурсом на найкращу козацьку пісню. Перемогла, як завжди у козаків, дружба. І, під кінець свята, бібліотекар запросила всіх познайомитися з виставкою літератури про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України.
Заходи, метою яких було розширення знань учнів про історію славного українського козацтва, виховання почуття патріотизму,  національної гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій славних запорожців – пройшли з цікавістю для учнів гімназії.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад