Інформація
  • Переглядів: 290
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-07-2018, 16:22
2-07-2018, 16:22

Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій

Категорія: Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

18-21 червня в Національному еколого-натуралістичному центрі (м. Київ) проходив Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, який проводився з метою виховання любові до рідної землі, формування національної свідомості і культури. Сюди приїхали представники з 19 областей України. Чернівецьку область представляли учні Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького, переможці ( І місце в Україні ) еколого-патріотичної гри «Паросток», координацію якої в нашій області здійснює комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості» (директор Л.Ю.Головченко).
Команда «Цвіт Буковини» у складі Степана Орлецького, Івана Шпаюка, Анастасії Присакар, Софії Кульки та Яни Івасюк гідно представила національно-патріотичну та екологічну роботу.
Компетентне журі визнало презентацію «Моя мала Батьківщина» Лужанського ЗЗСО однією з найкращих. Дуже зворушливим був виступ Яни Івасюк із віршем «Молитва за Україну», який підготувала Марія Василівна Грекул, керівник фольклорного гуртка «Тайстра». Також  присутніх в залі заставив задуматися над долею країни виступ Степана Орлецького із віршем «Лист солдата України». Екологічна робота була представлена інсценізаціює «Мандруємо екологічною стежиною Лужан». На завершення презентації своєї команди Яна Івасюк заспівала пісню «Лужани, Лужани – ви цвіт Буковини», а  інші учасники вальсували під цю музичну композицію. 
Програма фестивалю була дуже насичена. В перший день після презентації своєї команди учасники побували на виставі в Київському академічному театрі ім. Л. Українки «Всюди один…Свічка на вітрі» про Тараса Шевченка. В наступні дні відвідали Національний історичний музей України, приватний Музей української ікони, де любувалися столицею із пташиної висоти, а також  в цілому оглянули історичний центр міста. 
Школа першої медичної допомоги «Швидко. Вчасно. Першокласно», заняття в якій проводили військові лікарі, які щойно повернулися з передової, справила на  дітей найбільше враження. Всі прийоми відпрацьовувалися з кожним учасником індивідуально. 
Школярі також мали змогу брати участь у майстер-класах з традиційного ужиткового мистецтва і національної символіки «Українське містечко», а також плели маскувальну сітку для потреб військових, писали листи солдатам і підписували Український прапор для наших друзів із Донеччини.
В останній день фестивалю учасники відвідали Музей хліба, куточок живої природи та оранжерею Національного еколого-натуралістичного центру. 
На завершення були відібрані найкращі художні номери, проведено невеличкий концерт і підбито підсумки. Команда була нагороджена почесною грамотою за виховання національно-патріотичної свідомості та екологічної культури, а керівник - подякою за хорошу підготовку команди. 
Нові враження, друзі, море позитивних емоцій залишилися у команди на згадку від такої змістовної і цікавої подорожі.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше