Інформація
  • Переглядів: 321
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-05-2018, 10:21
24-05-2018, 10:21

Всеукраїнський вишкіл «Джура - Десантник»

Категорія: Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

З 14 по 18 травня 2018 року на базі 95 окремої десантно-штурмової бригади та 199-го навчального центру ВДВ відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура - Десантник», спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту  незалежності та територіальної цілісності України. Чернівецьку область представляла команда Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.
Рішучість і сміливість, патріотизм і відповідальність, взаємодопомога, згуртованість та дисципліна - провідні ознаки «крилатої піхоти», яка поправу вважається елітою та гордістю Збройних Сил України. 
Десантникам підкоряються усі стихії: вода, вогонь та повітря.
Кажуть, що колишніх десантників не буває. Чоловіки, які пройшли вишкіл у цьому роді військ, крізь життя пронесуть отримані військові вміння та навички. Саме такі досвідчені інструктор проводили заняття з учасниками вишколу. Одне із занять з нашою групою поводив наш земляк, учасник АТО, сторожинчанин Павло. 199 навчальний центр ВДВ ЗСУ - єдиний в Україні центр, який призначений для здійснення професійної підготовки військовослужбовців Високомобільних десантних військ.
А ще ми дізналися, що десантники міняють голубі берети на колір «maroon» - колір вишні, крові, що запеклася.   Це – колір крові десантників, пролитої в боях за Україну.
Цікавими були екскурсії в музеях 95 окремої десантно-штурмової бригади та Житомирського військового інституту імені С. П.Корольова.
Учасники вишколу займалися також на базі Житомирського військового інституту імені С. П.Корольова. Це - сучасний вищий навчальний заклад, який готує фахівців розвідки, інформаційної безпеки, радіоелектонної боротьби, інформаційно-телекомунікаційних систем, захисту інформації, застосування безпілотних авіаційних комплексів для Збройних Сил України, інших міністерств та відомств, а також цивільних фахівців за спеціальностями: "Телекомунікації та радіотехніка", "Кібербезпека", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" та "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". Крім того, на базі військового інституту здійснюється підготовка фахівців за програмою офіцерів запасу. Курсантам та студентам військового інституту надаються всі можливості для отримання сучасної освіти, проведення наукової та раціоналізаторської роботи, духовного зростання, підвищення свого культурного та фізичного рівня.
Відрадно зазначити, що наші ліцеїсти вже думають подавати документи саме до цього закладу (через 2 роки).

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (8)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше