Інформація
  • Переглядів: 321
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-10-2017, 10:17
17-10-2017, 10:17

«Нащадки славних козаків»

Категорія: Національно-патріотичне виховання / Навчальні заклади / Новоселиця

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!
У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається подвійне національне свято – День захисника України та День козацтва. Свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії й донині. Національно-культурне відродження наших днів великою мірою живиться традиціями славної козацької доби. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. 
З метою  патріотичного виховання учнів, пробудження національної самосвідомості у 7-Б класі Новоселицької гімназії протягом тижня національно-патріотичного виховання відбулися ряд заходів: акція «Напиши листа воїну», виховна справа: «Ми славимо твоє ім’я, солдате!», протягом якої учні ознайомились із життєвим та бойовим шляхом захисника,  випускника гімназії Вадима Балюка, якого було нагороджено орденом «Народний Герой України». А також, для розвитку розумових і фізичних здібностей, кмітливості і спритності, взаємоповаги   був проведений позакласний виховний захід: «Нащадки славних козаків» у форматі спортивно-патріотичного свята. Майбутні козаки - захисники мали змогу продемонструвати свої знання, вміння і силу у різноманітних змаганнях: «Богатирська сила», «Стрілок», «Спецназівець» та конкурсах: «З історії козацтва», «Я – вже захисник», жартівлива вікторина, «Спритна команда».  
Всі учасники з усіма завданнями впоралися чудово і продемонстрували свої здібності. Дівчата переконалися, що сильна половина людства дійсно наділена такими якостями, як - сила, витривалість, швидкість, спритність і обов’язково впевненість у собі.
На завершення свята, дівоча половина класу побажала своїм козакам незламної волі, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій і побажань та мирного неба.  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше