Інформація
  • Переглядів: 501
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-03-2017, 10:28
24-03-2017, 10:28

Схід і Захід разом

Категорія: Національно-патріотичне виховання / Навчальні заклади

                                     

У дружньому   гурті зібратися раді.

 Ми жити готові по честі, по правді,

Любити народ свій, його захищати

І землю свою на весь світ прославляти!

З кожним днем зростає інтерес багатьох людей до історії нашої Батьківщини. Знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків необхідне  для піднесення  національної гідності та виховання патріотизму підростаючого покоління. Тому серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають національно-патріотичне, громадянське виховання, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу   як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.  

Україна – країна мужності і краси, тут найбільше люблять волю і найменше її мали,  країна палкої любові до народу, звичаїв та традицій і «чорної» зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність

Служіння Батьківщині в усі роки і століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників.     

Під час Всеукраїнського семінару-практикуму військово-патріотичного виховання  за програмою «Схід і Захід разом» в умовах військової агресії та в рамках акції «Відповідальність починається з мене» на базі  Горошовецького  НВК Заставнівського району  відбулася зустріч учнівського та педагогічного колективів із представниками  Всеукраїнської спілки ветеранів війни та ВГО «Ніхто,  крім нас».  Гостями горошівчан були  Попович Володимир Васильович – генерал-майор ЗСУ, миротворець ООН, учасник бойових дій, голова  ради  Всеукраїнської спілки ветеранів війни (м Київ);  Грежук  В’ячеслав Євгенійович – полковник ЗСУ,  начальник штабу ВСВВ (м. Київ);  Гурін  Дмитро  Миколайович – голова ГО  ВПДСК «Маргеловець» м. Харків УБД;  Гуріна Юлія Євгеніївна – відповідальний секретар ГО   ВПДСК  «Маргеловець» м. Харків УБД;  Ковалець Юрій Миколайович  - голова ВГО «Ніхто, крім нас» по Чернівецькій області;  Маринюк Анатолій Андрійович – голова окремого підрозділу ГО  ВПДСК  м. Харків , член НКН;  Дякону Юрій Олександрович – заступник голови окремого підрозділу   ГО  ВПДСК  м. Харків , член НКН; Ковбасюк Олександр Вікторович – голова Чернівецької обласної спілки учасників АТО, інвалідів та членів їх сімей; Степанов Микола  Миколайович – заслужений майстер спорту з парашутизму, голова федерації парашутизму та повітряплавання (м. Харків).

У залі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Присутні з хвилюванням слухали  розповідь гостей закладу  про події,  які відбуваються на Сході України, про патріотизм і мужність українських воїнів. Попович В.В., генерал-майор ЗСУ, сказав, що всі ми, українці,  маємо вболівати за долю України, бути єдиним та неподільним народом незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо та де живемо. Гості з Харкова  розповіли про діяльність своєї організації  та про парашутний спорт,  поділилися враженнями від перебування на Буковині та говорили про єдність і цілісність України. Діти   побачили справній парашут,  мали змогу одягнути його.

Учні підготували для гостей концерт:  співали пісні про Україну, про мову, про козаків  та розповідали патріотичні вірші. Бібліотекар закладу підготувала  виставку літератури на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде,  Ніхто не перекреслить мій народ!»

Директор НВК Ілля Дмитрович Фуштей подякував гостям за щиру, відверту розмову та сказав, що найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя. Завдання школи – виховувати почуття патріотизму, любові до рідного краю, державної символіки, звичаїв, традицій, культурних цінностей українського народу, як на сході так і на заході.   Виховуючи в школі юних патріотів, ми будуємо майбутнє України.

Схід і Захід разом

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше