Інформація
  • Переглядів: 690
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-01-2017, 14:23
19-01-2017, 14:23

Превентивне виховання в загальноосвітніх навчальних закладах

Категорія: Національно-патріотичне виховання / Превентивне виховання та профілактика правопорушен

Мета превентивного виховання направлена на створення умов для формування та виявлення у соціальному просторі сталої, безпечної, відповідальної поведінки дітей на основі сформованості превентивного світогляду, імунітету, здатності до супротиву щодо негативних впливів соціального середовища групи та окремих осіб. Тому в гімназії протягом року проводяться профілактичні заходи.

Традиційно у вересні рекомендуємомісячник"Увага! Діти на дорозі!"серед учнів ЗНЗ. Діти разом із вчителями, вихователями розробляють карти-маршрути найбезпечнішого руху від дому до школи. Під час групи подовженого дня були проведеніігрові години з правил дорожнього руху (розвиваючі ігри), виховні години, вікторини, конкурси малюнків з Правил дорожнього руху.

В актовій залі школи усі класи переглядають виставу лялькового театру "Подорож у королівство трьох кольорів".

Традиційно протягом року в школах відбуваються декади"За здоровий спосіб життя", "Безпеки життєдіяльності", "Антитютюнової, антиалкогольної, антинаркотичної залежності"під час яких із учнями проводяться лекційно – тренінгові заняття "Як досягти успіху в житті?", "Здорова молодь, здорова нація".

Освітньо-профілактична робота щодо шкідливості тютюнопаління, вживання наркотичних та інших хімічних речовин серед дітей та молоді проводиться в рамках просвітницько-оздоровчої програми "Молодь на роздоріжжі" у формі лекційно-тренінгових занять та в рамках програми "Рівний-рівному".

Психологічна служба школи разом з шкільною медсестрою організує конференцію для учнів 5-11 класів "Здорова дитина – надія держави".

Психологом школи проводяться профілактичні заняття щодо шкоди паління та вживання алкоголю. Школа тісно співпрацює з районними соціальними службами, які неодноразово були з лекціями в стінах гімназії.

Учні початкової школи проводять конкурс малюнку "Твоє здоров’я – скарб, бережи його".

Школярі 5-7-х класів разом із бібліотекарем школи готують виставку літератури та провели вікторину "Скажи тютюнопалінню: "Ні !".

У рамках тижня "За здоровий спосіб життя" учителями фізкультури проведяться: першість з підтягування у висі "В здоровому тілі – здоровий дух", жваво і захоплююче пройшли"Веселі старти"серед учнів початкової школи, традиційно гімназійна команда з футболу брала участь у районних та міських змаганнях.

Тому завдання ЗНЗ полягає в тому, щоб кожен учень прагнув не лише мати добрі знання, а й намагався самовдосконалитися, бути фізично здоровим, реалізуватись як творча особистість.

У жовтні рекомендованотиждень знань з правил пожежної безпеки.Під час тижня учні початкової школи готують усний журнал для першокласників "Від маленького сірника до великої пожежі".

Під час проведення тижня, учні набувають необхідних навичок та знань, які можуть знадобиться їм у подальшому житті.

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше