» » » Буковинський ліцей – з посиленою військово – фізичною підготовкою відкрив освітньо-виховний проект з громадянсько-патріотичного виховання «Вічно живи, Україно моя!»
Інформація
  • Переглядів: 709
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-09-2016, 14:30
22-09-2016, 14:30

Буковинський ліцей – з посиленою військово – фізичною підготовкою відкрив освітньо-виховний проект з громадянсько-патріотичного виховання «Вічно живи, Україно моя!»

Категорія: Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

21 вересня Буковинський ліцей – інтернат з посиленою військово – фізичною підготовкою відкрив освітньо-виховний проект з громадянсько-патріотичного виховання «Вічно живи, Україно моя!» до Міжнародного дня миру.

Провідною ідеєю проекту є відродження національних традицій, української культури, формування в учнівської молоді патріотизму і національної гідності.

Ведучі заходу Сидир О. та Янкевич Д. розповідали про Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

Перед Україною, її громадянами – складні й великі завдання. Але віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, а головне – очистимо рідну землю від ненависного ворога! Своєю напруженою, повсякденною працею, здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером, толерантністю і небайдужістю ми спільно подаруємо квітучу міць своїй Батьківщині

Ліцеїсти говорили про політику, але не сучасну, а про минулу та про плани на майбутнє. Як кажуть, майбутнього без минулого і теперішнього не буває.

На карту України діти прикріплювали аркуші на яких писали свої побажання, якою вони бачать Україну через 5років . Максимчук Ю. заспівав сучасну патріотичну пісню «Україна».

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх ліцеїстів, котре вони висловлювали вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

 


 

 

 


 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (8)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше