» » » Вдосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій
Інформація
  • Переглядів: 796
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2017, 16:11
22-02-2017, 16:11

Вдосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій

Категорія: Методичні рекомендації / Загальноосвітні навчальні заклади

 

                                                                                                Учитель – професіонал  у початковій школі

                                                                                                Завжди був і буде універсалом.                                                                                                                   Йому слід уміти робити все –                                                                                                                       Безперечна істина нашого покликання.  

                                                                                                Тамара Квітко

 

17 лютого 2017 року на базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання районної школи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів на тему: «Вдосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій».

Вік живи – вік учись . У цьому прислів’ї – народна мудрість про необхідність неперервної освіти. Певною мірою ці слова належать і до педагогічної діяльності.

Саме тому головне в управлінській діяльності адміністрації школи  - це робота з педагогічними кадрами. Для ефективного та продуктивного досягнення результатів роботи дирекція створює необхідні умови для саморозвитку і реалізації творчого потенціалу педагогів.

Практика свідчить, що основна діяльність, здатна вплинути на підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів, їхньої компетенції та ерудиції, - це чітка організація на науковій основі методичної та дослідницької роботи в школі. Робота школи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів – це один із основних видів освітньої діяльності, що являє собою сукупність заходів адміністрації школи, вчителів, практичного психолога для опанування методів і прийомів навчально-виховної роботи, творчого застосування їх на уроці, пошуку нових, найбільш раціональних та ефективних форм і методів організації освітнього процесу.

Зрозуміло, що досягнення мети сучасної освіти пов’язане з особистісним потенціалом учителя, його загальною та професійною культурою, без яких неможливе розв’язання наявних проблем навчання та виховання відповідно до нових освітніх парадигм.

Тому в школі протягом останніх років відбулися важливі зміни в підходах до роботи щодо підвищення професійної компетентності вчителів. Вся робота побудована так, щоб сприяти залученню педагогів до активної діяльності.

Для слухачів школи було проведено вчителем 2 класу Беженар Н. В. загальношкільну лінійку на тему: «У країні Школярії». Далі вчитель 1 класу Олійник З.О. провела урок з природознавства на тему: «Кімнатні рослини. Догляд за кімнатними рослинами».

Учителі використовували різноманітні методи, прийоми, форми як навчання так і позакласної роботи, формуючи у молодших школярів ключові компетентності.

У третьому класі класовод Чинчик В.О. продемонструвала  проведення біоадекватного уроку із використанням технології «кластер» «Українські цінності» по предмету «Я у світі». У біоадекватному або ноосферному уроці важливим є введення нового навчального матеріалу з предмета у режимі релаксації. Саме вона сприяє зменшенню напруження, розслабленню. БАТ забезпечує роботу двопівкульного мислення. Релаксація позбавляє стресу, втоми, психологічного навантаження. Легко і надійно засвоюється складний та значний за обсягом матеріал. Урок цікавий, оригінальний й надовго запам’ятається дітям. На першому та заключному етапах уроку були застосовані методи і прийоми проблемного та інтерактивного навчання, технології критичного мислення.

З метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів через розвиток у них творчого потенціалу початківці приймали активну участь у діловій грі на тему: «Розвиток дрібної моторики рук», яку провели шкільний психолог Заплітна О.М. та логопед школи Рижак Н.В.
Вдосконалення сучасного уроку  шляхом впровадження інноваційних технологій
Вдосконалення сучасного уроку  шляхом впровадження інноваційних технологій
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше