Інформація
  • Переглядів: 343
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2017, 10:47
24-02-2017, 10:47

Цікаво і незабутньо

Категорія: Художньо-естетичне виховання / Загальноосвітні навчальні заклади

17 лютого учні Вижницької гімназії побували у музеї Цікавої науки та у планетарії, які знаходяться в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

За словами Дмитра Никифоряка, голови Вижницького районного об’єднання «Просвіта» ім. Т. Шевченко: «Учні відчули, що таке справжні творчість та фантазія, були вражені побаченим і почутим, тим, як переплелись історія та сучасні наукові досягнення».

Дійсно, експозиція музею побудована таким чином, що сучасна молодь може познайомитись з історією розвитку науки і техніки, доторкнутись до епохи своїх батьків і, навіть, дідусів. А потім поринути у майбутнє - розглянути можливість побудови міста під водою або поселення людини на Марсі. Надзвичайно цікаво учням спостерігати і за роботою експонатів, дія яких ґрунтується на законах фізики. Випробовуючи власноруч дію тих чи інших пристроїв, діти мали прекрасну нагоду відчути себе дослідниками, що подарувало їм особливу радість пізнання нового і цікавого.

Знаходячись у куполі планетарію, школярі спостерігали за еволюцією  Всесвіту, доторкнулись до таємниці народження галактик, здійснили справжню подорож по Сонячній системі, поринули у глибини космосу.

Учні гімназії відвідали також лабораторії Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, спробували керувати автомоделями у гуртку трасового автомоделювання, ознайомились з принципом роботи генератора Тесла та можливістю безпровідного передавання електроенергії у гуртку радіоелектронного конструювання, спостерігали, як самостійно паркується автономний робот LEGO MINDSTORMS, запрограмований вихованцями гуртка «Лего-робототехніка».

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше