Главная > Діяльність учнівського самоврядування / Національно-патріотичне виховання / Навчальні заклади > День захисника України

День захисника України


17-10-2017, 17:10. Разместил: Moderator
13 жовтня 2017 в Романковецькій гімназії ім. К. Ф. Поповича з ініціативи ради учнівського самоврядування відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисника України та українського козацтва «В ім’я твого життя». Приємно, що до нас на свято завітали запрошені односельчани – учасники АТО: Пастушок Сергій Михайлович, Лисий Леонід Леонідович.
Зі словами вітання та вдячності виступив директор гімназії Степаненко В. М.  Приємно було слухати Пастушка Сергія Михайловича, Лисого Леоніда Леонідовича, які розповіли про виконання військового обов'язку та солдатські будні, відповіли на запитання учнів. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять славних синів України, які віддали своє життя за її незалежність. Найкращі пісні, вірші про Україну презентували учні гімназії під час концертної програми. Кожен із присутніх отримав велике задоволення від почутого і побаченого на заході та живого спілкування з учасниками АТО. Всі присутні долучились до акції «Запали свічку».
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад