Главная > Діяльність учнівського самоврядування > День самоврядування, приурочений Дню працівника освіти

День самоврядування, приурочений Дню працівника освіти


3-10-2016, 10:22. Разместил: Moderator

Один з найважливіших шляхів розвитку учнівського самоврядування вРоманковецькій гімназії полягає в тому, щоб перенести центр ваги з традиційних, безпосередньо гімназійних проблем (підвищення якості навчання, зміцнення дисципліни, виховання відповідального ставлення до роботи) на питання підготовки дітей до дорослого самостійного життя, до самостійного прийняття рішень, відповідальності, пошуку компромісів, терпіння і терпимості. Саме з такою метоюу гімназії традиційно проводиться на День учителя День самоврядування. Учні-дублери разом з вчителями-предметниками, класнимкерівниками, адміністрацією протягом тижня ретельно готувалися до проведення уроків, вивчали посадові обов’язки працівників закладу.

Цей день розпочався незвичайно, по святковому, урочисто. Кожного педагога при вході в фойє зустрічали учні гімназії, даруючи вітальні емблемки з написом «З Днем вчителя!» На святковій лінійці звучали вітання на честь педагогів з нагоди свята. Поздоровили також дублери адміністрації гімназії.

І ось перший урок … Учні-дублери та вчителі розійшлися по класних кабінетах «сіяти» добре та мудре. Дублери адміністрації приступили до виконання посадових обов’язків адміністрації закладу. На великій перерві в учительській відбулася нарада учнів-дублерів, на якій було проаналізовано процес проведення уроків та зроблено відповідні висновки.

Своїми враженнями поділилися лідери учнівського самоврядування:

–Я проводила урок української мови у 8-му класі, – сказала Хрущовська Ельвіна, учениця 10 класу. – Скажу чесно, було нелегко, але раділа з того, що учні виявилися привітними та розумними дітьми. Восьмикласники з цікавістю виконували всі завдання, були активними, працювали разом зі мною.

–Мушу визнати, що бути директором не так вже й просто. Це дуже відповідальна й клопітка робота, – зауважив Дикий Рувим,голова ради учнівського самоврядування, дублер директора гімназії. – Ми очікували, що цей день пройде легко і весело. Але до кінцями були дуже змучені. Тож тепер ще більше розуміємо, яка нелегка професія учителя.

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад