Інформація
  • Переглядів: 633
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-10-2016, 10:22
3-10-2016, 10:22

День самоврядування, приурочений Дню працівника освіти

Категорія: Виховна робота / Діяльність учнівського самоврядування

Один з найважливіших шляхів розвитку учнівського самоврядування вРоманковецькій гімназії полягає в тому, щоб перенести центр ваги з традиційних, безпосередньо гімназійних проблем (підвищення якості навчання, зміцнення дисципліни, виховання відповідального ставлення до роботи) на питання підготовки дітей до дорослого самостійного життя, до самостійного прийняття рішень, відповідальності, пошуку компромісів, терпіння і терпимості. Саме з такою метоюу гімназії традиційно проводиться на День учителя День самоврядування. Учні-дублери разом з вчителями-предметниками, класнимкерівниками, адміністрацією протягом тижня ретельно готувалися до проведення уроків, вивчали посадові обов’язки працівників закладу.

Цей день розпочався незвичайно, по святковому, урочисто. Кожного педагога при вході в фойє зустрічали учні гімназії, даруючи вітальні емблемки з написом «З Днем вчителя!» На святковій лінійці звучали вітання на честь педагогів з нагоди свята. Поздоровили також дублери адміністрації гімназії.

І ось перший урок … Учні-дублери та вчителі розійшлися по класних кабінетах «сіяти» добре та мудре. Дублери адміністрації приступили до виконання посадових обов’язків адміністрації закладу. На великій перерві в учительській відбулася нарада учнів-дублерів, на якій було проаналізовано процес проведення уроків та зроблено відповідні висновки.

Своїми враженнями поділилися лідери учнівського самоврядування:

–Я проводила урок української мови у 8-му класі, – сказала Хрущовська Ельвіна, учениця 10 класу. – Скажу чесно, було нелегко, але раділа з того, що учні виявилися привітними та розумними дітьми. Восьмикласники з цікавістю виконували всі завдання, були активними, працювали разом зі мною.

–Мушу визнати, що бути директором не так вже й просто. Це дуже відповідальна й клопітка робота, – зауважив Дикий Рувим,голова ради учнівського самоврядування, дублер директора гімназії. – Ми очікували, що цей день пройде легко і весело. Але до кінцями були дуже змучені. Тож тепер ще більше розуміємо, яка нелегка професія учителя.

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше