» » » У загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області діють: 198 дитячих об’єднань, 88 різноманітних клубів, 5 товариств та 153 парламенти учнівського самоврядування.
Інформація
  • Переглядів: 653
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-09-2016, 09:26
21-09-2016, 09:26

У загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області діють: 198 дитячих об’єднань, 88 різноманітних клубів, 5 товариств та 153 парламенти учнівського самоврядування.

Категорія: Виховна робота / Діяльність учнівського самоврядування

 

У справі виховання процесу саморозвитку

має бути відведено найширше місце.

Людство все успішніше розвивалося

тільки шляхом самоосвіти.

Герберт Спенсер

Завдання школи - навчити жити.

Ми повинні виховати Людину,

здатну створити своє особисте життя.

П.Блонський

 

Актуальність учнівського самоврядування зумовлена необхідністю виховання особистості, яка володіє не тільки певною сумою знань, умінь та навичок, але й має здатність активно включатися у демократичні процеси, що відбуваються в нашій країні.

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати, як засобом життя учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості. Самоврядування забезпечує участь учнів у різноплановій, різноманітній та глибоко змістовній роботі навчального закладу, притягує їх до управління справами колективу, допомагає їм зрозуміти свої права та обов’язки, формує у них почуття керівника спочатку у групі, а потім в училищі, місті, державі.

Рада учнівського самоврядування створюється і діє на принципах добровільності і гласності, гуманізму, демократичності, зорієнтованості на позитивні соціальні дії, самостійності, рівноправності його членів, керується у своїй діяльності Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Законом України «Про молодіжні та дитячі громадські організації», чинним законодавством.

У загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області діють: 198 дитячих об’єднань, 88 різноманітних клубів, 5 товариств та 153 парламенти учнівського самоврядування. Варто зазначити, що на даний час у кожному навчальному закладі діє шкільна рада учнівського самоврядування та оновлено структуру шкільних рад, координує роботу районних/міських рад учнівського самоврядування – Обласна рада дітей Чернівеччини http://lider-school.blogspot.com/.

Функціонування дієвої системи самоврядування підростаючого покоління зароджується в початковій ланці, набуває самостійності в старшій школі, реалізується у вищих навчальних закладах.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше