Інформація
  • Переглядів: 430
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-12-2017, 11:20
4-12-2017, 11:20

Живи і возрадуйся, роде наш красний

Категорія: Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

«Живи і возрадуйся, роде наш красний» - відкриту виховну годину на таку тему підготували і провели студенти третього курсу групи Б-69 бухгалтерського відділення Чернівецького державного комерційного технікуму  ( куратор Василь Іванович Близнюк ).
Мета виховної години – формувати  шану та повагу до батьків та роду свого, до минувшини і сьогодення рідної України; виховувати національну свідомість, любов до рідного слова, культури, а також гордості за відданих Україні і народові митців.
Ще за довго до проведення  заходу, студенти отримали завдання: скласти родинне дерево свого роду; якнайбільше почерпнути знань з розповідей своїх батьків, бабусь та дідусів про звичаї і традиції родини. Було намальовано плакати генеалогічних родинних дерев, підготовлено презентації, на яких було викладено родинні фотографії.  А ще приємніше було чути, коли з вуст студентів лунали теплі, ніжні слова про свою родину, батька, матір, Батьківщину. Йшлося й про обереги родин: отчий дім,  вишивані рушники, сорочки, хліб, сіль. Справжньою окрасою виховного заходу  стали милозвучні   українські  пісні про родину, батьків, Україну, зокрема, «Сік землі», «Мої батьки», «Зніми фотограф нас», «Родина» та ін.
Усі присутні ще раз переконалися, що Україна споконвіків славилася міцним сімейним устроєм, повагою до батьків та до жінки – матері, гостинністю та працелюбністю, духовною єдністю поколінь. То ж знати свій родовід, зберігати про нього пам’ять – це наш святий обов’язок не лише перед минулим, а й перед майбутнім поколінням. Бо доки існує життя на землі, доти роду людському немає переводу.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше