Інформація
  • Переглядів: 525
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-05-2017, 13:07
15-05-2017, 13:07

Усе на світі починається з мами…

Категорія: Виховна робота / Сокиряни

Мама! Одне єдине слово, але скільки воно значить для кожного з нас. Скільки в цьому слові ніжності, ласки, доброти. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення – разом із нею, і все розуміє просте материнське серце. Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.

У 1914 році Конгрес США прийняв постанову про проведення свята – Дня матері. Цю ідею підхопили в усьому світі. Вперше в Україні День матері відзначили у 1929 році на Галичині. З 1990 року свято Матері святкується по всій Україні.

13 травня свято Матері вперше завітало у Сокирянську ОТГ. На свято були запрошені міський голова – Равлик В.С., начальник відділу з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту – Гончар С.С., керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

З першого кроку, з першого подиху, тільки почалося саме життя, поруч із нами була мама. Уперше в житті, відкривши свої оченята, ми побачили схилену над колискою найкрасивішу мамину голівку, її добрі очі. Мамині очі… Вони постійно освітлені м’яким живим сяйвом і є наче видимим, предметним вираженням її душі. Це погляд самої щирості, самого добра, самої любові.

Такі ніжні, гарні слова линули з уст учнів. Лунали пісні про матерів, батьків. Учні кружляли у чарівному танку, читали поезії.

Найщиріші слова поваги, любові та подяки сплелись у весняний віночок вітань у знак великої подяки за всі турботи, недоспані ночі та безмежну любов, яку нам дає Мама. З концертною програмою учні Сокирянської ЗОШ №1 та Сокирянської гімназії привітали усіх мам, бабусь із весняним святом – Днем Матері, які у своїх номерах возвеличили прекрасне покликання людства – Матір.

Маленькі вихованці ДНЗ «Веселка» та ДНЗ «Барвінок» подарували радість усім присутнім своїми таночками. По-домашньому теплою була атмосфера на святі, щастям світилися очі матерів.

Зворушила до сліз своїм виступом, мати двох дітей, дружина бійця АТО – Гуйван Леся Іванівна, яка подякувала усім матерям, які перебували під час лікування бійців у місті Дніпро. З подякую міський голова Равлик Василь Степанович, а також батько Гуйван Іван Федорович та чоловік Олександр вручили квіти Лесі Іванівні.

Особлива подяка педагогам-організаторам ЗОШ №1 м. Сокиряни за підготовлений захід, що пройшов на високо-професійному рівні.

З пошани до матері починається Людина. Пам'ятаймо про це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виростали милосердними, чуйними людьми. Свічка палкого материнського серця повсякчас освітлює їхню життєву дорогу, тож нехай і вдячність дітей матерям ніколи не буде запізньою.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше