» » Розвиток соціокультурної компетенції на уроках французької мови
Інформація
  • Переглядів: 818
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-02-2017, 16:19
28-02-2017, 16:19

Розвиток соціокультурної компетенції на уроках французької мови

Категорія: Виховна робота / Художньо-естетичне виховання / Загальноосвітні навчальні заклади

На базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося районне методичне об’єднання вчителів французької мови з проблеми: «Формування соціокультурної компетенції учнів на уроках французької мови».

Основним завданням цього зібрання було удосконалення та підвищення рівня викладання французької мови в загальноосвітній школі.

Гостей школи привітали учні з візитівкою, під час якої  ознайомили з досягненнями навчального закладу, його історією. Викладачі французької мови мали змогу відвідати шкільний музей Б. С. Курлікова, де екскурсію провели Дудка Аліна, Рибак Ольга та  Гарбуз Вікторія французькою мовою.

Соціокультурний аспект є одним із визначальних підходів при вивченні іноземних мов, оскільки формування соціокультурної компетентності нерозривно пов’язане з основними цілями освіти: практичною, розвиваючою та виховною.

Школярі розвивають соціокультурну компетенцію, вивчаючи культуру народу Франції, традиції французького народу та порівнюючи їх з українськими.

До уваги вчителів учнями 11 класу представлено міні-проект «Зустріч із французьким кіно», в якому висвітлено кілька питань: від історії французького кіно, видатних акторів до сучасного кінематографа.

Продовженням семінару став міні-проект «Порівняльний аналіз та особливості святкування Щедрої Масляної в Україні та Франції».

З метою актуалізації проблеми використання освітніх технологій на уроках французької мови, підвищення соціокультурної компетентності школярів, завдяки впровадженню освітніх технологій навчання було проведено ділову гру «Метаплан» на тему: «Використання освітніх технологій на уроках французької мови, як один із засобів формування соціокультурної компетентності школярів», девізом якої стали слова
К. Ушинського «Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться».

Під час засідання круглого столу розроблено та затверджено методичні рекомендації, а головою районного методичного об’єднання вчителів французької мови  Семеновою Т. Ф. підведено підсумки роботи методичного об’єднання. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше