» » у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини" відбувся виховний захід на тему: «Я люблю Україну».
Інформація
  • Переглядів: 612
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2017, 14:36
23-02-2017, 14:36

у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини" відбувся виховний захід на тему: «Я люблю Україну».

Категорія: Виховна робота / Художньо-естетичне виховання

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну

Красу її вічно живу і нову

І мову її солов’їну.

 (В. Сосюра)

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини"  відбувся виховний захід у форматі інтелектуально-розважальної гри «Я люблю Україну».

У грі взяли участь 4 команди, які представляли вихованці народного художнього колективу гуртка сучасного танцю «ХХІ століття», гуртка художньо-сценічного слова «Паросток», гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» та наші гості – учні з села Кримське Луганської області.

Команди взяли участь у семи конкурсах: «Представлення», «Розминка», «Загадки», «Конкурс капітанів», «Розтлумач фразеологізм», «Ми знаємо Україну», «Так чи ні».

Командам по черзі ставилися запитання на знання української мови та літератури, звичаїв та традицій нашого народу, фактів з життя відомих українців, історії та пам’яток України. За кожну правильну відповідь вони отримували відповідні бали.

Разом з командами пізнавали Україну та оцінювали перебіг змагань члени журі: Юзик Марія Іванівна – методист Центру, Перцова Ольга Василівна – завідуюча бібліотекою Центру, Данилюк Катерина Григорівна – голова батьківського комітету.

Захоплені відповідями учасників всі присутні щиро вболівали за них, хвилювалися і як могли підтримували   оплесками, а вихованці народного художнього колективу вокальної студії «Мрія» Каріна Лебідь і Тая Боднар підбадьорювали своїми пісенними виступами. Усі команди достойно справились із запропонованими завданнями інтелектуальної гри, але за кількістю отриманих балів переможцем стала команда вихованців гуртка художньо-сценічного слова «Паросток».  Цікаво, пізнавально і непомітно пролетів час і хочеться вірити, що після таких заходів наші вихованці з гордістю будуть повторювати слова «Я люблю Україну».
у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини"  відбувся виховний захід на тему: «Я люблю Україну».

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше