» » Тиждень англійської мови у Заставнівській гімназії
Інформація
  • Переглядів: 844
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-02-2017, 16:22
14-02-2017, 16:22

Тиждень англійської мови у Заставнівській гімназії

Категорія: Виховна робота

На виконання плану роботи Заставнівської гімназії  на 2016/2017 н.р. та з метою активізації навчально-виховного процесу, підвищення його ефективності, впровадження інноваційних технологій навчання та виховання учнів, згідно графіку проведення предметних тижнів на 2016/2017 н.р. у Заставнівській гімназії проходить тиждень англійської мови  з 13 лютого по 18 лютого 2017 року.

Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів, активізація всіх форм позакласної роботи, підвищення інтересу до мови, розвиток загального кругозору, підвищення культурного рівня – мета проведення тижня англійської мови у школі. Кожного року тиждень іноземної мови показує, що інтерес до вивчення англійської мови учнями Заставнівської гімназії не знижується. Всі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє,виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір гімназистів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

Програма тижня досить насичена і різноманітна. Головним принципом проведення тижня є залучення учнів усіх класів і паралелей, незалежно від рівня знань іноземної мови, пропонуючи їм посильні завдання.

Розпочався тиждень з урочистої лінійки на тему «Англійська мова – мова міжнародного спілкування», під час якої учні  розповіли про роль іноземної мови у світі та її значення для сучасної людини. Голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Король Г.В. ознайомила гімназистів з планом проведення тижня.

Цікаво і активно пройшли заходи до дня Святого Валентина. Для учнів 5-11 класів проведено інформаційну хвилинку на англійській мові «The History of  St.Valentine’s Day». Гімназисти всіх класів взяли активну участь у конкурсі стіннівок до Дня закоханих.  Також у вестибюлі  гімназії всі бажаючі мали можливість вкинути свої валентинки  до скриньки привітань. Для кожного класу вчителями англійської мови  Нестрян О.М., Дарійчук Л.В., Король Г.В. підготовлені інформаційні бюлетні «Symbols of St.Valentine’s Day».

Протягом тижня вчителі англійської мови планують організувати виставку кращих учнівських зошитів та словників, провести конкурс стіннівок «Мандруємо англомовними країнами» для учнів 7-11 класів. Учні початкових класів візьмуть участь у конкурсів малюнків на тему «У світі казок». Для учнів 5-6 класів заплановано конкурс найкращих знавців англійської мови. Завершиться тиждень виховним заходом для учнів 8-11 класів «День святого Валентина». 

Тиждень англійської мови у Заставнівській гімназії
Тиждень англійської мови у Заставнівській гімназії
Тиждень англійської мови у Заставнівській гімназії


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше