» » У Вищому професійному училищі №3 відбувся тижневик протидії насильству та торгівлі людьми
Інформація
  • Переглядів: 350
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-02-2017, 11:11
14-02-2017, 11:11

У Вищому професійному училищі №3 відбувся тижневик протидії насильству та торгівлі людьми

Категорія: Виховна робота

Сучасний український соціум, якому притаманні відкритість, багатофакторність, різноманітність впливів на людину, водночас забезпечує як розширення можливостей розвитку, так і певний спектр потенційних загроз.

Проблема нелегальної міграції і торгівлі людьми останнім часом набули надзвичайного поширення у структурі міжнародної міграції, постійно змінюючись та удосконалюючись.

Сьогодні пріоритетом держави у цій сфері є активізація профілактичної роботи, спрямованої на розвиток правосвідомості молодого покоління, формування його активного, адаптивного життєвого стилю, відповідальності за власне життя, уміння об’єктивної оцінки суспільних небезпек (насильству, торгівлі людьми) з цією метою було проведено тижневик протидії насильству та торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» серед учнівського колективу. Протягом тижневика було проведено ряд виховних заходів:

Круглий стіл на тему: «Свідомий вибір сьогодні - надійний успіх завтра» з групами №14 та №15, І курсу ТУ – за участі тренера, психолога громадської організації «Сучасник» Ігнатьєвої А.М., психолог Бечка О.В.

Відеолекторій на тему: «Життя на продаж» з аналізом та обговорення в групах №1 та №6, І курсу СПТУ - соціальний педагог Максимюк І.М.

Презентація на тему: «Проблема торгівлі людьми в Україні: основні поняття, статистика, наслідки» (використання мозкового штурму) з групою №18, ІІ курсу СПТУ - психолог Бечка О.В.

Інтерактивні ігри «Галопам по Європах» та «Рожеві окуляри» з групами №1, 3, 6, 14, 15, 18, 19 – психолог Бечка О.В. та соціальний педагог Максимюк І.М.

Корекційно-відновлювальна робота з програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» із блоку І, заняття №1 та №2 «Розуміти себе» з учнями, що проживають в гуртожитку – психолог Бечка О.В.

Виготовлення та розповсюдження пам’яток серед учнівських груп №1,6,14,15,18 на тему: «Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку» - психолог Бечка О.В.

Основна роль заходів не лише дати учасникам конкретні знання з питань протидії торгівлі людьми, а й сприяти зміні їхнього ставлення до проблеми, забезпечення формування морально-етичних засад відповідальної поведінки.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (64)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше