Главная > Для учнів та студентів > 20 грудня - Міжнародний день солідарності людей

20 грудня - Міжнародний день солідарності людей


20-12-2018, 09:19. Разместил: Moderator
Проголошено цей день Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, присвяченій проведенню першого Десятиліття ООН по боротьбі за ліквідацію убогості. Відзначається щорічно 20 грудня, починаючи з 2006-го року.
 
Резолюція ООН посилається на Декларацію тисячоліття, в якій говориться, що солідарність буде в XXI-му столітті однією з фундаментальних цінностей людства.
 
Солідарність - єдність переконань і дій, взаємодопомога і підтримка членів соціальної групи, що грунтуються на спільності інтересів і необхідності досягнення загальних групових цілей, спільна відповідальність.
 
Основні ідеї свята стосуються спільної відповідальності всіх країн і народностей за події довкола. Цей день - нагадування про масову бідність, яка панує в багатьох країнах, про глобальні проблеми навколишнього середовища, проблеми рабства і поширення смертельно небезпечних захворювань.

Цей день, зазвичай, широко висвітлюється в засобах масової інформації. Обов'язковим атрибутом усіх заходів є емблема ООН - проекція планети Земля, оточена гілками оливи, які символізують мир.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад