Главная > Для учнів та студентів > 9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу


9-08-2018, 09:32. Разместил: Moderator
Міжнародний день корінних народів світу щорічно відзначається 9 серпня. Це свято з'явився після першої зустрічі групи, яка працює по питанням корінних народів світу. При участі комісії по захисту прав народів і заснували таке свято, як міжнародний день корінних народів світу.
 
В 1994 році на Генеральній Асамблеї ООН резолюцією № A/RES/49/214 було засноване таке свято як Міжнародний день корінних народів світу. Тоді, на засіданні були сказані такі слова: "У цей Міжнародний день корінних народів світу ми віддаємо належне багатству культур корінних народів і особливому внеску, який вони вносять до сім'ї народів світу. Ми також пам'ятаємо про величезні труднощі, з якими стикаються багато корінних народів — від неприпустимих масштабів бідності та захворюваності до позбавлення майна, дискримінації і відмови в основних правах людини".
Це показує, наскільки важлива захист корінних народів, адже зараз дуже багато з них потребують допомоги.
Тоді почалося десятиліття по захисту корінних народів. Воно допомогло побачити всі проблеми, рішення яких потрібно шукати негайно.
 
І в 2004 році ця традиція продовжилася. Тому на черговій асамблеї ООН було проголошено початок Другого міжнародного десятиліття захисту народів. Його метою був захист прав корінних народів та їх підтримка у всьому світі.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад