Інформація
  • Переглядів: 252
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-01-2019, 10:05
21-01-2019, 10:05

Сьогодні Міжнародний день обіймів

Категорія: Для учнів та студентів

День обіймів - зовсім молоде свято. Зараз вже неможливо з'ясувати, хто саме був автором цієї ідеї, але вважається, що свято придумав хтось із американських студентів. Цей день вперше відсвяткували в США приблизно у 1986 році, і спочатку він називався національним, але незабаром став популярний по всьому світу, ставши, таким чином, міжнародним.

В цей день за широко поширеною традицією прийнято безкорисливо обіймати всіх оточуючих, долаючи будь-які соціальні бар'єри. Молоді люди з плакатами і листочками типу "Обійму безкоштовно", "Обійми мене" або "Давайте обніматися" виходять на вулицю, щоб дарувати гарний настрій один одному і перехожим. Це, здавалося б, проста дія - дружні обійми, викликає так багато позитивних емоцій, радості, драйву, що вам неодмінно варто спробувати випробувати це на собі.
 
Під час обіймів ми обмінюємося не тільки душевним теплом, показуємо свою прихильність і щирі почуття, але також отримуємо величезну користь для здоров'я. Вчені багатьох країн давели факт, що обійми є своєрідним «еліксиром» молодості і довголіття. При тілесному контакті виробляється гормон, який бореться з пригніченим настроєм. Обійми покращують роботу серцево-судинної системи, стабілізують кров'яний тиск. Під час обіймів підвищується рівень гемолобіну. Люди, які часто обіймаються, рідше хворіють, адже щирі обійми зміцнюють імунітет.

Психотерапевти з США вивели норму щоденних обіймів. Мінімум – обійнятися 4 рази на день, а для гарного самопочуття – не менше восьми разів на добу. Згідно з дослідженнями канадських вчених, відкриті і позитивні люди, які люблять обійми, мають більшу тривалість життя, ніж замкнуті і стримані в прояві своїх почуттів.

Просто обійміть в цей день дорогих вам людей. Обійми зміцнюють відносини, емоційно зближують людей, лікують образи. В цей день варто спробувати надолужити згаяне!

Отже, обіймайте всіх, кого заманеться, не скупіться, дайте волю прояву своїх найсвітліших почуттів... І, даруючи тепло, ви обов'язково відчуєте себе трішки щасливішими. А хтось, можливо, ще пару днів літатиме від радості!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (65)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше