Інформація
  • Переглядів: 397
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2018, 09:32
6-03-2018, 09:32

06 березня – Всесвітній день боротьби з глаукомою

Категорія: Для учнів та студентів

Глаукома - це хронічне захворювання ока, при якому підвищується внутрішньоочний тиск. Якщо очний тиск вчасно не знизити до норми, гине здоровий нерв, що призводить до необоротної сліпоти. В основному, страждають від глаукоми ті, кому за 40 років. Існують фактори ризику, що впливають на виникнення та прогресування глаукомного процесу, такі як короткозорість, спадковість, цукровий діабет, катаракта, дислокація кришталика та іншу захворювання ока.
В більшості випадків глаукома виникає та прогресує непомітно для хворого, і тільки через декілька років людина виявляє значне зниження зору одного ока. Хвороба вражає обидва ока, але не одночасно. Основна ознака захворювання - звуження периферичного поля зору з носової сторони, зоровий дискомфорт, періодичне затуманення зору.
Сучасні методи лікування дають змогу призупинити прогресування глаукоми, але це можливо лише за умови раннього виявлення хвороби. Саме тому, всім людям після досягнення 35 років потрібно 1 раз в 2 роки обов’язково обстежуватись в офтальмолога.
Часто глаукома розвивається одночасно з катарактою. Для таких випадків розроблений метод хірургічного лікування, який полягає в одномоментному проведенні антиглаукоматозної операції з видаленням катаракти та імплантацією інтраокулярної лінзи. Така операція може бути проведена навіть пацієнтам із задавненою глаукомою. Для більшості хворих хірургічний метод є найефективнішим у лікуванні глаукоми.
Повністю вилікувати це захворювання неможливо - воно хронічне, але нормалізувавши внутрішньоочний тиск, а також проходження курсів консервативного лікування дозволяє значно затримати прогресування глаукомного процесу. Потрубно пам’ятати, що глаукома - одна з основних причин повної втрати зору, тому за найменших проблем з очима потрібно звертатись до офтальмолога для своєчасної діагностики хвороби.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше