Главная > Учнівський вісник > У теплому промінні «Великокучурівської зіроньки»

У теплому промінні «Великокучурівської зіроньки»


3-11-2017, 12:55. Разместил: Moderator
Баран Ірина, 
                                                                      учениця 11 класу 
                                                                       Годилівського НВК 

І знову довгоочікуваний конкурс «Великокучурівська зіронька», у якому я беру участь уже другий рік поспіль. Напружені тижні підготовки до цього конкурсу дали свої результати. Ще одна перемога – це моя сходинка до успіху. У старшій віковій категорії посіла I місце. І тепер представлятиму Великокучурівську об’єднану громаду Сторожинецького району на обласному конкурсі «Буковинська зіронька». 
Я дуже люблю співати, декламувати, танцювати, граю на сопілці. Хоча багато часу зосереджую на навчанні, адже я одинадцятикласниця Годилівського НВК, і попереду ЗНО. Та в житті не можу обійтися без мистецтва, яке наповнює мою  душу особливим світлом і гармонією. 
Хвилююся перед обласним конкурсом, бо  на мені лежить відповідальність – захистити честь нашого НВК і  громади. За мене вболівають друзі й рідні. Я  сподіваюся і вірю, що тепер  мені теж пощастить перемогти у «Буковинській зіроньці», де в минулому році посіла III місце.
Щиро вдячна своїм наставникам, які докладають чимало зусиль, щоб участь у конкурсі була результативною. Це вчитель музичного мистецтва Козуб П.І, учитель української мови та літератури Лунгул В.В., хореограф Вудвуд Х.Д. І звичайно, не можу обійтися без підтримки й порад  директора НВК Настасійчук Л.Д. і заступника директора з виховної роботи Головряк М.В. 
Участь у конкурсах – це життєвий досвід, знайомство з іншими цікавими людьми, позитивні емоції від перемоги і розчарування через невдачі. Тому хочу побажати всім вірити у свої сили, бути наполегливими, не зупиняється на досягнутому. Творчих злетів, успіхів і везіння, любі друзі!
                                                                           

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад