» » У теплому промінні «Великокучурівської зіроньки»
Інформація
  • Переглядів: 452
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-11-2017, 12:55
3-11-2017, 12:55

У теплому промінні «Великокучурівської зіроньки»

Категорія: Учнівський вісник

Баран Ірина, 
                                                                      учениця 11 класу 
                                                                       Годилівського НВК 

І знову довгоочікуваний конкурс «Великокучурівська зіронька», у якому я беру участь уже другий рік поспіль. Напружені тижні підготовки до цього конкурсу дали свої результати. Ще одна перемога – це моя сходинка до успіху. У старшій віковій категорії посіла I місце. І тепер представлятиму Великокучурівську об’єднану громаду Сторожинецького району на обласному конкурсі «Буковинська зіронька». 
Я дуже люблю співати, декламувати, танцювати, граю на сопілці. Хоча багато часу зосереджую на навчанні, адже я одинадцятикласниця Годилівського НВК, і попереду ЗНО. Та в житті не можу обійтися без мистецтва, яке наповнює мою  душу особливим світлом і гармонією. 
Хвилююся перед обласним конкурсом, бо  на мені лежить відповідальність – захистити честь нашого НВК і  громади. За мене вболівають друзі й рідні. Я  сподіваюся і вірю, що тепер  мені теж пощастить перемогти у «Буковинській зіроньці», де в минулому році посіла III місце.
Щиро вдячна своїм наставникам, які докладають чимало зусиль, щоб участь у конкурсі була результативною. Це вчитель музичного мистецтва Козуб П.І, учитель української мови та літератури Лунгул В.В., хореограф Вудвуд Х.Д. І звичайно, не можу обійтися без підтримки й порад  директора НВК Настасійчук Л.Д. і заступника директора з виховної роботи Головряк М.В. 
Участь у конкурсах – це життєвий досвід, знайомство з іншими цікавими людьми, позитивні емоції від перемоги і розчарування через невдачі. Тому хочу побажати всім вірити у свої сили, бути наполегливими, не зупиняється на досягнутому. Творчих злетів, успіхів і везіння, любі друзі!
                                                                           

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше