Главная > Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка > Практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії


17-02-2019, 14:24. Разместил: Moderator
Сьогодні, 17 січня, на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Ю.Федьковича проходить практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з хімії. Перший тур – теоретичний відбувся на базі Багатопрофільного  ліцею для обдарованих дітей.
 
Голова журі П.М.Фочук відзначив кращих педагогів, які підготували учнівську молодь до інтелектуального змагання. Члени оргкомітету привітали учасників олімпіади, побажали їм наснаги, успіхів в опануванні складної, але надзвичайно потрібної науки – хімії. 
 
Перед початком практичного туру  лаборанти інституту провели детальний інструктаж учасникам олімпіади щодо правил безпеки в лабораторіях. Належно організовано допомогу учням, за потреби, у  перекладі завдань з української мови на румунську; цим займалася група вчителів-хіміків, які володіють хімічною термінологією різними мовами. 
 
Протягом двох годин учасники олімпіади виконували практичні завдання у лабораторіях Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Ю.Федьковича, забезпечених хімічним обладнанням та реактивами. Олімпіада для учасників – це джерело незабутніх вражень, можливість показати свої знання і вміння, кмітливість і винахідливість, це шанс використати чималий потенціал хімічних лабораторій інституту під час експериментування. Учні чаклували над пробірками та розчинами, як справжні алхіміки ХХІ століття. Така нагода трапляється лише раз на рік і лише для переможців ІІ етапу олімпіади.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/cAvxQ6MuGUt2dj4q6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад