Главная > Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка > На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання


10-01-2019, 17:01. Разместил: Moderator
10 січня 2019 року на базі ДПТНЗ «Чернівецький професійний машинобудівний ліцей» відбувся І тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Олімпіада включає виконання завдань теоретичного і практичного турів та захисту проектів (домашнє завдання) з обслуговуючих та технічних видів праці протягом двох днів. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 109 учнів.
 
На заході з вітальним словом до учасників і керівників звернулися: Тетяна Курик, голова оргкомітету, головний спеціаліст відділу професійної освіти та ліцензування ДОН Чернівецької облдержадміністрації; Тетяна Смеречинська, головний спеціаліст відділу планово-економічної роботи ДОН Чернівецької облдержадміністрації; Ірина Швець, головний спеціаліст відділу професійної освіти та ліцензування ДОН Чернівецької облдержадміністрації; Валерій Крамар, голова журі, завідувач кафедри фізико-технічного факультету ЧНУ імені Ю.Федьковича; Віталій Рибчинський, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Михайло Марчук, директор Чернівецького машинобудівного ліцею; Тетяна Коцур, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО.
 
Після завершення урочистого відкриття учасники Всеукраїнської олімпіади приступили до виконання олімпіадних (теоретичних і практичних) завдань.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/CZrH3A5E93d5d14x6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад