» » Учні Чернівеччини взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури
Інформація
  • Переглядів: 677
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 2-02-2019, 11:46
2-02-2019, 11:46

Учні Чернівеччини взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

2 лютого на базі Вищого професійного училища №3 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури. В урочистому відкритті взяли участь: Галина Василівна Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат психологічних наук; Лілія Іванівна Іванова, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, секретар журі; Оксана Анатоліївна Рибак, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності ДОН; Олеся Дмитрівна Гаврилащук, головний спеціаліст відділу інклюзивної спеціальної позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ОДА; Альона Романівна Тичиніна, асистент кафедри зарубіжної літератури, теорії літератури та словянської філології філологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук; Вікторія Петрівна Максимюк, заступник директора Вищого професійного училища №3 з навчально-виховної роботи.
З вітальним словом виступила Олеся Дмитрівна Гаврилащук, побажала гідних подальших успіхів тим, хто вже доторкнувся до світової класики та відкрив для себе через читання творів чимало куточків світу.
Галина Василівна Руда привітала усіх учасників інтелектуальних змагань, подякувала учням та їхнім наставникам за спільну працю учнів та їхніх наставників, зауваживши, що сьогодні в закладі освіти зібралися найталановитіші читачі Буковини. Побажала юним поціновувачам світової літератури упевненості, максимальної реалізації очікуваних результатів, щоб цей досвід згодився на подальших професійних горизонтах.
У своєму виступі Альона Романівна Тичиніна заохотила учасників олімпіади до подальшого вивчення і дослідження цікавих аспектів зарубіжної літератури та удосконалення своїх знань і вмінь на філологічному факультеті, здобуваючи фах із зарубіжної літератури.
По завершенні вітальних виступів членів оргкомітету Лілія Іванівна Іванова ознайомила учасників олімпіади та їхніх наставників з дорожньою картою та регламентом проведення олімпіади.
Робота олімпіади триває. Усім учасникам успішної праці!
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше