» » Клавіатура та комп’ютерна мишка – на озброєнні юних знавців інформатики
Інформація
  • Переглядів: 375
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 2-02-2019, 11:20
2-02-2019, 11:20

Клавіатура та комп’ютерна мишка – на озброєнні юних знавців інформатики

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

2 лютого 2019 року на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг проходить ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
Під час урочистого відкриття учасників вітали Ігор Черевко, декан факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук, голова журі; Валерій Фратавчан, доцент кафедри математичних проблем управління та кібернетики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат фізико-математичних наук, експерт-консультант; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Оксана Гринюк, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ЧОДА; Наталя Потяк, провідний спеціаліст сектору координації діяльності закладів вищої освіти та науки ДОН ЧОДА; Орися Цимбал, директор Чернівецького професійного ліцею сфери послуг; Микола Бабій, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, відповідальний секретар.
Члени журі та оргкомітету звернулися до учнів з побажаннями наснаги та впевненості під час виконання олімпіадних завдань, висловили сподівання, що учасники проявлять свої знання з інформатики якомога краще та понесуть їх у майбутнє, щоб і надалі розвивати цю необхідну в сучасному світі галузь. Індустрія інформаційних технологій щороку робить значний внесок у бюджет та розвиток нашої держави, тому необхідно забезпечувати її потужним інтелектуальним ресурсом, і перші кроки до цього – це проведення таких інтелектуальних конкурсів.
В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики беруть участь учні 7-11 класів освітніх закладів області та м.Чернівці. Під час змагань учасники будуть виконувати теоретичні та практичні завдання.
Робота олімпіади триває.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше