Інформація
  • Переглядів: 447
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-01-2019, 14:24
3-01-2019, 14:24

Стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

3 січня на базі Вищого професійного училища №3 відбувся III етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із російської й польської  мов та літератур. Урочисте відкриття олімпіади відбулося за участі О. Ю. Шпанюк, головного спеціаліста відділу дошкільної загальної середньої освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки; А. І. Вишнівської, головного спеціаліста бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки; Т. С. Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидата історичних наук; Я. П. Редькви, заступника декана філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцента кафедри історії та культури української мови, кандидата філологічних наук; Л.І.Іванової, методиста НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін  ІППОЧО та О.В. Нікішиної, директора Вищого професійного училища №3.
 
Із вітальними словами до юних знавців мов звернулася О.Ю.Шпанюк, побажала їм наснаги і підкреслила, що вони не лише є учасниками олімпіади, які активно проявляють свої знання з інших мов, а й долучаються до світового мовного життя інших слов’янських культур, зокрема польської та російської.
 
Т.С.Богачик долучилася до привітання і наголосила, що учні виконують важливу місію, яка доводить славнозвісне прислів’я: «Скільки людина знає мов – стільки разів вона людина».
 
Під час відкриття олімпіад члени оргкомітету та журі побажали учасникам впевненості у власних силах, успішного виступу в інтелектуальних перегонах. Адміністрацією та педпрацівниками ВПУ№3 було забезпечено високий рівень якісного проведення цього виду інтелектуальних змагань.

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше