» » Юні мовознавці Буковини беруть участь в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури
Інформація
  • Переглядів: 936
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-01-2018, 14:26
12-01-2018, 14:26

Юні мовознавці Буковини беруть участь в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін

12 січня 2018 року на базі ПТУ №8 м.Чернівці проходить ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

 

В урочистому відкритті взяли участь Світлана Тарасівна Шабат-Савка, професор кафедри сучасної української мови, заступник декана філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з навчально-виховної роботи, доктор філологічних наук, голова журі; Галина Василівна Руда, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин; Мар’яна Октавіанівна Унгурян, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ЧОДА; Олександра Ігорівна Холевчук, головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ЧОДА;  Роман Степанович Цвірінько, директор ПТУ №8 м.Чернівці; Євгенія Дмитрівна Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, відповідальний секретар.

Члени журі та оргкомітету звернулися до учасників з вітальними словами й зазначили, що людина, яка не розуміє рідного слова, віддаляється від історії та культури свого народу, тому мовознавча наука, яка привела учнів на ці змагання, упродовж цілого життя буде для них як громадян своєї країни надійним орієнтиром. Також подяку висловили й наставникам школярів – учителям, які вклали свою працю й виплекали у своїх вихованців любов до мови.

В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури беруть участь учні 8-11 класів освітніх закладів області та м.Чернівці.

Робота олімпіади триває.Юні мовознавці Буковини беруть участь в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури
Юні мовознавці Буковини беруть участь в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури
Юні мовознавці Буковини беруть участь в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше