» » На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Інформація
  • Переглядів: 1017
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-01-2018, 13:20
5-01-2018, 13:20

На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

5 січня 2018 року на базі Чернівецького вищого професійно-технічного училища радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учнів області об’єднало знання та прагнення до вдосконалення знань з цього предмет, адже іноземна мова допомагає отримувати знання з великої кількості джерел інформації. Завдяки їй ми можемо вивчати культурні реалії, звичаї і традиції різних країн, удосконалювати власний світогляд. Англійська мова – інтернаціональний засіб спілкування, який суттєво впливає на місце індивіда у суспільстві, його статус та здібності. Насамперед, це перепустка до успіху!
На відкритті були присутні: голова журі – Надія Єсипенко, завідувач кафедри англійської мови та літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктор філологічних наук, професор; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук; Оксана Гринюк, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації; Тетяна Курик, головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ЧОДА; Савелій Одайський, директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, кандидат педагогічних наук; Таміла Вірста, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО.
Члени оргкомітету та голова журі у вітальному зверненні до учасників змагань зазначили, що для того, щоб стати успішним, знання англійської мови не лише бажане, а й обов’язкове. Вивчаючи цю мову, учні отримують допоміжний фактор на шляху до своєї мети, зможуть зав’язати нові знайомства, розширити комунікації, а головне – стати успішною людиною, адже спілкування – це мистецтво, яке не має меж!
Щира подяка директору Чернівецького вищого професійно-технічного училища радіоелектроніки Савелію Одайському та всьому колективу за бездоганну організацію роботи, гостинність, теплу атмосферу та співпрацю у закладі під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. 
Робота олімпіади триває. 
На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови


На Буковині відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше