» » Відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Інформація
  • Переглядів: 1089
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-12-2017, 16:03
9-12-2017, 16:03

Відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

9 грудня 2017 року на базі Чернівецького вищого професійно-технічного училища радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс проводиться з 2010 року згідно Указу Президента України з метою вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка, а також виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.
В урочистостях взяли участь: Михайло Дмитрович Павлюк, начальник сектору координації діяльності ВНЗ та науки; Олександр Сергійович Рибак, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Галина Василівна Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин; кандидат психологічних наук; Євгенія Дмитрівна Квітень, завідувач науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Савелій Іванович Одайський, директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, кандидат педагогічних наук; Галина Миколаївна Писаревська, заступник директора з навчально-виробничої роботи ЧВПУР, педагоги та учнівська молодь – понад 180 учасників із усієї області.
Від імені Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації з вітальним словом до учасників конкурсу звернувся Михайло Павлюк: «Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації й зміцнює державу. Занепадає мова – зникає і нація. То ж розвивайте та поглиблюйте свої знання задля самоствердження та зміцнення статусу державної мови і пам’ятайте про тих людей, які сьогодні відстоюють нашу свободу та незалежність, мужніх патріотів, героїв нашої вільної європейської держави».
«Ми горді з того, що в нас є інтелектуальна еліта – це ви, знавці української мови і літератури. Нам доводиться жити в досить непростих умовах, тому кожен з нас повинен докладати чимало зусиль для успішного результату. І ви, шановні учасники та учителі, своїм словом, своїми знаннями маєте вкотре показувати, що рідна мова – найкраща. Нам її розвивати, удосконалювати, вивчати й приносити своїми знаннями світову славу нашій Батьківщині», - підкреслив Олександр Рибак.
Конкурс користується високою популярністю, відзначається активністю серед дітей та юнацтва, проходить піднесено й урочисто. Цього року у змаганнях взяли участь близько 8 тисяч буковинських школярів та студентів.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше