» » На Буковині стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Інформація
  • Переглядів: 662
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-02-2017, 14:13
17-02-2017, 14:13

На Буковині стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 17 лютого 2017 року, на базі ДПТНЗ «Чернівецький професійний машинобудівний ліцей» продовжив свою роботу ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Олімпіада включає виконання завдань теоретичного і практичного турів та захисту проектів (домашнє завдання) з обслуговуючих та технічних видів праці протягом двох днів.

Нагадаймо, що цього року були запропоновані такі завдання:

Хлопці та дівчата 9 класу – тести;

Хлопці 10 класу –  проект «Кухонна підставка для спецій»;

Дівчата 10 класу – «Органайзер в дитячу кімнату»;

Хлопці 11 класу – «Підставка для гаджетів (планшетів, мобільних телефонів)»;

Дівчата 11 класу – «Спортивна сумка».

На заході з вітальним словом до учасників і керівників звернулися: Оксана Шпанюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністраціії; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Віктор Давидович, голова журі, координатор із заочної освіти Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ імені Ю.Федьковича, доцент, кандидат педагогічних наук; Михайло Марчук, директор Чернівецького машинобудівного ліцею; Юрій Палій, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО.

Оксана Шпанюк у своєму виступі передала вітання від директора Департаменту освіти і науки Оксани Михайлівни Палійчук, побажала успіхів у конкурсі: «У таку прекрасну пору року тут зібралися найкращі майстри Буковини, юні майстри з великим досвідом. Завдяки праці ви креативні, самостійні й незалежні. Ми пишаємося вами й сподіваємося на найвищі результати».

«Якщо ви бажаєте чогось досягти, ви повинні наполегливо працювати. Адже попереду вас чекають результати. І тільки від вас залежить, якими вони будуть: чи задовольнять вас, чи, навпаки, роздратують. І якщо ви раніше почнете працювати, то й раніше отримаєте результати. Недарма у народі кажуть: «Сталь гартується у вогні, а людина в труді», – підкреслив Григорій Білянін, який також побажав наснаги, успіхів й плідної праці.

Віктор Давидович загалом окреслив значення праці у житті людини, роль трудового навчання у школі, розвиток новітніх технологій. Віктор Олександрович побажав усім учасникам Всеукраїнської олімпіади ніколи не опускати руки на півдорозі, витримки, максимального реалізації своїх можливостей та здоров’я.

«Працю називають першою потребою людини. Я повністю погоджуюся з цим твердженням. Усім, що є в людини, вона зобов’язана праці. У процесі трудового навчання учні отримують знання з основ техніки, технології, організації виробничих процесів у різних галузях господарства, уміння й навички, необхідні в житті кожної людини», – зазначив Михайло Марчук.

Після завершення урочистого відкриття учасники Всеукраїнської олімпіади приступили до виконання олімпіадних (теоретичних і практичних) завдань.

На Буковині стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (67)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше