» » «Ваше завдання – принести перемогу нашій області на державному рівні"
Інформація
  • Переглядів: 1065
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-02-2014, 10:54
9-02-2014, 10:54

«Ваше завдання – принести перемогу нашій області на державному рівні"

Категорія: Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Слайдер

Підкреслив сьогодні, 9 лютого 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер під час відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Олімпіада проходить на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8.

«Минулого року з 9 учасників, які представляли Чернівецьку область на державній олімпіаді з географії, призові місця здобуло 6. Завдяки вдалим виступам на державному рівні за минулі роки, цього року наша область делегуватиме на  ІV  етап 11 учнів. Ви маєте знати, що за 2012- 2013 навчальний рік за результатами ІV етапу (державного) команда учнів Чернівецької області здобула 47 призових місць, а це у свою чергу, – 5 місце серед всіх областей. Це надзвичайно високий та позитивний результат, адже три роки тому ми мали 22 місце.

5 місце на державному рівні ми посідаємо вже два роки поспіль. Це вдалося завдяки напружені роботі Департаменту, ми вилучили суб’єктивний фактор з проведення олімпіад на ІІІ етапі.

Ви маєте розуміти, що серед вас кращі з кращих і, звичайно, переможуть найдостойніші. І ваше завдання – принести перемогу нашій області на державному рівні», – відзначив Михайло Йозефович під час звернення до учасників.

Директор Департаменту зазначив, що вся робота конкурсу проходить у відповідності до дорожньої карти, якої необхідно чітко дотримуватися.

Зараз учні виконують тестові завдання, після чого вони будуть мати можливість безкоштовно пообідати, далі – приступають до написання практичної частини.

Михайло Бауер констатував, що сьогодні до 15 години на сайтах Департаменту та Інституту будуть розміщені розв’язки завдань, до 21.00  – попередні результати. За його словами, згідно дорожньої карти, завтра вранці всі бажаючі учасники можуть подати на апеляцію.

В урочистому відкритті заходу взяли участь: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайло Бауер; заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Тамара Богачик; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної освіти Ольга Біляніна; головний спеціаліст відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Немеш; головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лілія Бурченко; завідувач кафедри географії України та регіоналістики  географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктор географічних наук, професор, голова журі Василь Джаман; методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області (секретар журі) Віталій Рибчинський.

На олімпіаду було заявлено  60 учнів, з’явилось - 59 .

Олімпіада триває.

 

 


 

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

             

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше