Інформація
  • Переглядів: 1573
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-02-2018, 16:16
16-02-2018, 16:16

Учитель року: практична робота

Категорія: Стрічка / Учитель року

Триває другий день ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»,  який розпочався із жеребкування учасників конкурсу на практичну роботу на базі ПТУ №8 (директор Р.С.Цвірінько). Дане конкурсне випробування цьогоріч проводиться вдруге. 
Тематика  практичної  роботи  визначалася  фаховим журі відповідно до специфіки навчального предмета, яка передбачає володіння педагогами різноманітними практичними навичками.
У кожній номінації практична робота має свої особливості. Зокрема, у номінації «Українська мова та література» практична частина включала роботу над текстом Л.Костенко «Моя любове! Я перед тобою»,  де враховувалися послідовність  та логічність аналізу поезії для учнів 9 класу. 
Завданням для учасників конкурсу у номінації «Учитель предметів духовно-морального спрямування» було переконати батьків (представників різних християнських конфесій), що на уроках з «Основ християнської етики» учням не нав’язуватимуть конфесійні погляди. 
Учасники номінації «Фізика» мали змогу визначити масу кухонної солі, використаної для приготування соленого розчину за допомогою певного обладнання та матеріалів. 
Педагоги німецької мови висловлювали власну думку щодо питання «Das Internet – Freund oder Feind?» (Інтернет – друг чи ворог?) 
Вчителі фізичної культури розповідали про те, як вони організовують роботу з учнями 5 класів з виконання фізичних вправ підготовчої частини за варіативним модулем «Баскетбол».
Конкурсне  випробування «Практична робота» дало змогу конкурсантам  проявити себе справжніми фахівцями своїх предметів, а фахове журі здійснювало оцінювання відповідно до затверджених критеріїв та особливостей навчального предмета.


Учитель року: практична робота

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше