Главная > Стрічка / Національно-патріотичне виховання > Всеукраїнська акція «Потяг єднання – Труханівська Січ»

Всеукраїнська акція «Потяг єднання – Труханівська Січ»


12-12-2017, 12:11. Разместил: Moderator
Всеукраїнську акцію «Потяг єднання – Труханівська Січ» ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні.  Метою акції є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.  
«Потяг єднання «Труханівська січ» з представниками Луганської і Донецької областей прибув до Чернівців 12 грудня 2017 р. На залізничному вокзалі в урочистій обстановці учасників акції зустріли з військовим оркестром.
Зустрічати активістів прийшли учні та педагоги Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту чим долучилися до Всеукраїнської акції єднання.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад