Главная > Стрічка / Національно-патріотичне виховання > УВАГА ФОТОКОНКУРС!

УВАГА ФОТОКОНКУРС!


20-11-2017, 13:44. Разместил: Moderator
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору Національний та Юнацький Корпуси Чернівців оголошують фотоконкурс «Жнива розпачу». До участі запрошується молодь загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладів, а також громадських формувань (громадські організації, ініціативи, об’єднання і т.і.) Чернівецької області віком до 25 років.
Умови конкурсу:
учасник надсилає до 3-х фотографій разом з заявкою на електронну адресу: azov.chernivtsy@gmail.com до 20 листопада 2017року;
Фотознімки повинні бути виконані в чорно-білій гаммі кольорів (допускається акцентуація кольору – світлина чорно-біла і висвітлений ще якийсь 1 колір на вибір учасника);
Назва фотознімку має відповідати вказаній назві у Заявці;
У фотознімках повинно бути висвітлено трагедію Голодомору в Україні (постановочні кадри, в яких показане минуле, натюрморт, портрет та ін.)
В конкурсі Не прийматимуть участь архівні фото часів голодомору
До фото додається анотація - короткий опис ідеї зробленого знімку (певна історія про трагедію минулих років, часка якої показана на фото). Розмір опису: пів сторінки друкованого тексту: розір 14 пт, шрифт Times New Roman.
Найкращі 33 фотознімка будуть презентовані на виставці «Жнива розпачу», відкриття якої відбудеться 25 листопада в приміщені Художнього музею міста Чернівці.
Усі учасники будуть нагороджені Сертифікатами.
Телефон для довідок: 050 25 35 114 Олена Раца
Форму заявки дивіться в листі:_Zhniva_rospachu_umovi.doc [33.5 Kb] (cкачувань: 6)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад