Главная > Стрічка > Учні Заставнівського училища №24 повезли допомогу воїнам до Львіського шпиталю

Учні Заставнівського училища №24 повезли допомогу воїнам до Львіського шпиталю


1-12-2016, 16:20. Разместил: Moderator

Учні та педагоги Заставнівського ВПУ №24 разом з представниками " Заставнівської волонтерської сотні" здійснили поїздку до Львівського військового госпіталю, щоб надати допомогу воїнам АТО, а також налагодити партнерські зв’язки у системі «Училище – громадська організація». Для учнів важливим є формування духовних цінностей українського патріота: національної свідомості, любові до українського народу, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчних вчинків воїнів АТО.

У госпіталі на буковинських гостей чекали місцеві волонтери, які допомогли розфасувати у мішечки все чого навезли: учні училища, які навчаються за фахом "Кухар, кондитер" напекли 5 ящиків домашніх солодощів; кожному воїнові готувався один пакунок з солодощами і один з фруктами; крім того для кожного придбані засоби особистої гігієни :мило,зубна паста, шампунь, вологі серветки, одноразові станки для бриття та футболки. До благодійної акції долучилися учні всіх навчальних груп та колектив училища. Також волонтери привезли величезну кількість ліків і протези. Ліки забрали лікарі, а учні з волонтерами відвідали кожну палату госпіталю, в якій лікувалися воїни АТО.

 У шпиталі були воїни з усієї України: Київщини, Львівщини, Рівненщини, Одещини, був і наш земляк, чернівчанин Станіслав Дорош, який був мобілізований 2014 року, у серпні 2015 року демобілізувався та згодом знов повернувся до своїх побратимів. Травму він отримав на полігоні, під час розвантаження боєприпасів йому защемило нерв, через що йому важко ходити. Дуже чекає одужання і повернення на поле бою.

Разом з волонтерами приїхала майстер виробничого навчання за фахом "Перукар (перукар, модельєр), манікюрниця", Гордіца Юлія Мирославівна та її учениця Покорна Іванна, для надання перукарських послуг захисникам. Бійці радо погоджувалися на запропоновані послуги, деякі зверталися з проханням відкорегувати стрижку, оскільки їх невдало постригли .

Перед від'їздом заступник з виховної роботи, волонтер М'якота Марія Василівна поспілкувалася з завідувачем відділення неврології Анатолієм Ткачовим, який дякував за приїзд, за допомогу бійцям і запрошував приїзджати ще.

"Нести у світ добро і любов, зігріваючи серця тих, хто потрапив у непросту життєву ситуацію, подати руку допомоги тим, кому вона гостро необхідна, не вимагаючи за свою працю нагороди, має бути невід'ємною складовою життя кожної людини."

 

Учні Заставнівського училища №24 повезли допомогу воїнам до Львіського шпиталю

Учні Заставнівського училища №24 повезли допомогу воїнам до Львіського шпиталю


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад