Главная > Стрічка > Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайло у Чернівцях вшанував пам'ять українських Героїв

Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайло у Чернівцях вшанував пам'ять українських Героїв


1-12-2016, 12:42. Разместил: Moderator
1-го грудня до Чернівців завітав Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Йожеф Бугайло. Поїздка дипломата на Буковину , насамперед, прояв дружності угорського народу. "Ми поділяємо прагнення українців побудувати розвинену незалежну країну, бо й угорський народ багато років боровся з тоталітарним режимом", - зазначив консул виступаючи у сесійній залі Чернівецької обласної ради на початку чергового засідання. 
Консул і депутати обласної ради вшанували пам'ять полеглих героїв на Донбасі хвилиною мовчання. Діти у національних угорських костюмах понесли кошики квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку на Центральній площі від дипломатичного представництва країни Угорщина.
У жовтні цього року виповнилося рівно 60 літ, як у Будапешті спалахнуло народне повстання. Його придушували радянські війська на танках і органи порядку Угорщини. Багато людей постраждало, аідбулися розстріли мітингувальників, які лише хотіли реалізувати своє право на свободу і вибір. У фойє обласної ради відкрито мобільну виставку «За волю та незалежність» на  честь і пам’ять Героїв Революції і визвольної боротьби в Угорщині 1956 року.
	

	

Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайло у Чернівцях вшанував пам'ять українських Героївскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад