Главная > Стрічка > Назарія Яремчука вшанували у рідній школі-інтернаті

Назарія Яремчука вшанували у рідній школі-інтернаті


1-12-2016, 09:58. Разместил: Moderator

З нагоди 65-ої річниці від дня народження видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно) Назарія Назарійовича Яремчука в Вижницькій школі-інтернаті, де він навчався з 1963 по 1966 рік, відбувся урочистий вечір -  «Його життя – коротка мить».

Гості та учні відвідали шкільний музей імені Назарія Яремчука, де екскурсовод, Шкрібляк Аліна, учениця 9 класу розповіла про дитячі роки Назарія. Коли Назарію було 12 років помер його батько. Мати, маючи мізерну зарплатню, працюючи санітаркою у Вижницькій лікарні, змушена була віддати його до школи-інтернату. Назарій з сумом згадував про ті дні. Надто любив матір, сестричку і братів, тому щоранку о 8-й годині стояв за огорожею і любувався як його сестра Катруся йде до школи і розповідає промаму і дім. Іноді намацував у кишені грудочку черствого хлібця і з великою насолодою ласував ним, згадуючи ніжну і теплу мамину руку, що поклала той хлібчик до кишені.Дуже чекав вихідних, линув до мами, жити не міг без неї, а у маминих обіймах забувались усі маленькі незручності, негаразди.

Навчаючись у школі часто отримував подяки і нагороди за навчання та за активність у суспільному житті школи, брав участь в обласних і районних олімпіадах з художньої самодіяльності.

Після проведеної екскурсії в музеї, учні, педагоги та гості поклали квіти біля підніжжя бюсту Назарія на території школи. Біля бюсту Назарія Яремчука виступили: директор школи Клим В.І., Старовойт П.С.,завідувач НМЦВР, Мінченко Т.А., методист українознавства ІППОЧО, ГаврищукЄ.І., науковий працівник обласного краєзнавчого музею, учні школи.

В Будинку культури відбувся урочистий концерт в якому активну участь взяли участь учні школи, які виконали ряд пісень, що виконував Назарій Яремчук. Слід відмітити цікаві розповіді про життя Назарія Яремчука ведучих Бучик Марії, Шептрюк Євдокії, Лазорик Маряни, Шандро Надії (учениці 10 класу), Прокопюк Раїси, учениці 11 класу. З великою насолодою учасники урочистого заходу сприймали виступ квартету в складі Ковбиш Богдана, Григоряк Тетяни, Чебан Оксани (учні 5 класу), Гожди Надії( учениця 6 класу), які виконали музичні твори, що виконував незабутній Назарій Яремчук.

З великою насолодою глядачі слухали виконання музичних номерів художньої самодіяльності ансамблю «Смерічка» Вижницького будинку творчості і дозвілля. Особливо запам’ятався виступ гітариста учасника ВІА "Смерічка" Левка Дутковського - Станіслава Марцинішина..

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад