Главная > Стрічка / Національно-патріотичне виховання > Розпочався навчально-тренувальний, військово-патріотичний вишкіл для юнаків у таборі "Лунка"

Розпочався навчально-тренувальний, військово-патріотичний вишкіл для юнаків у таборі "Лунка"


31-10-2016, 09:54. Разместил: Moderator

З ініціативи Департаменту освіти Чернівецької ОДА   вперше у Чернівецькій області з 31 жовтня по 04 листопада 2016 року проводяться навчально-тренувальні, військово-патріотичні збори для юнаків 10-11 класів Комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» на базі позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Лунка». Збори організовані на виконання Концепції національно-патріотичного виховання, Стратегії національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2016 – 2020 роки, стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 рр.

Метою навчально-тренувальних зборів є формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку. Під час таких зборів юнаки оволодіють основами військових професій. Окрім того, буде проведено чимало спортивних змагань та творчих вечорів з виконанням та вивченням патріотичних пісень.

Департаментом освіти залучено до вишколу юнаків фахівців військової справи. У заходах беруть участь представники Чернівецького прикордонного загону, Чернівецького обласного військового комісаріату, ДСНС України в Чернівецькій області, Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас», громадської організації «Катарсіс», Пласту «Станція Чернівці», працівники ЧІППО та вчителі предмету «Захист Вітчизни».

 

 


 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад