» » Про підсумкове оцінювання та організоване завершення 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти Буковини
Інформація
  • Переглядів: 2042
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-04-2020, 13:55
17-04-2020, 13:55

Про підсумкове оцінювання та організоване завершення 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти Буковини

Категорія: Стрічка

Здійснення заходів, спрямованих на організоване завершення навчального року:


? У межах академічної автономії та в умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл самостійно визначають деталі освітнього процесу і завершення навчального року.

? Навчальний рік завершується не пізніше 1 липня.

? Освітній процес продовжується в умовах дистанційного навчання, з урахуванням принципу збереження здоров’я, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів.

? Підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, проводиться з врахуванням результатів оцінювання із використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр.

? Оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів завершується після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень.

? Кількість звітної документації з питань організації дистанційного навчання учнів, яку мають подавати вчителі – мінімізується.

? Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

? Керівники шкіл затверджують графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги.

? Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня.

? Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

? З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

? Механізм зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

? Рішення про формат подання документів приймає засновник ЗЗСО.

?Термін прийому документів визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади.

??????????????????????????Підсумкове оцінювання в умовах дистанційного навчання

? Підсумкове оцінювання в умовах дистанційного навчання може здійснюватися віддалено, у синхронному або асинхронному режимі із використанням онлайн-інструментів та технологій.

? Наявність зворотного зв'язку між учнем та учителем є обов’язковою.

?Дотримання принципу індивідуальності при перевірці і оцінці знань учнів.

? Пріоритет формувального оцінювання учнів над поточним.

? Самооцінювання є невід’ємною складовою формувального оцінювання.

? Фіксація результатів оцінювання навчальних досягнень здійснюється: в електронному щоденнику (за наявності) або в індивідуальному порядку шляхом використання одного із засобів зв’язку (електронної пошти, смс-повідомлення).

? Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

? Для учнів 1-2-х та 3-х пілотних класів початкової школи застосовується формувальне та підсумкове оцінювання.

? Для учнів 3-4-х класів початкової школи, базової та профільної школи - поточне, формувальне та підсумкове (тематичне, семестрове, річне) оцінювання.

? Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (далі - ДПА). У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)».

? Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

? Підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, оцінювання різних видів мовленнєвої діяльності, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку.

?У разі відсутності результатів річного оцінювання та/або ДПА після завершення навчання учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання та/або ДПА.

? Підсумкове оцінювання учнів, які здобувають освіту за однією з індивідуальних форм здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання за процедурами, аналогічними до вищезазначених.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше