» » Підбито підсумки ІІ етапу обласного фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!"
Інформація
  • Переглядів: 1093
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2018, 19:05
22-03-2018, 19:05

Підбито підсумки ІІ етапу обласного фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!"

Категорія: Стрічка / Розквітай, писанко!

Українська мова, пісня, вишиванка та писанка – найбільший скарб нашого народу, у якому закодована тисячолітня історія, традиції та закладено генетичний код української нації! Понад 20 закладів освіти взяли участь у ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!», який відбувся сьогодні, 22 березня 2018 року, на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».
 
Під час заходу учасники презентували колективні роботи у двох номінаціях: «Писанкове дерево» та «Великодній рушник». Крім того, вони поділилися технікою виконання, мотивацією для участі та головними ідеями, які хотіли донести своєю роботою.
 
В результаті роботи компетентного журі визначено трьох переможців серед професійно-технічних навчальних закладів області, позашкільних закладів освіти обласного підпорядкування та інтернатних закладів обласного підпорядкування в кожній номінації. Ознайомитися зі списком переможців можна тут protokoli-rozkvtay-pisanko.pdf [348.55 Kb] (cкачувань: 266)
 
Також журі відзначило за оригінальність техніки виконання великодньої писанки та створення композиції окремих учасників фестивалю:
«ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО»
- Комунальний заклад «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»  – за креативний підхід у створенні конструкції «Писанкового дерева»;
- Комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» – за оригінальність оформлення «Писанкового дерева»;
- Вище професійне училище №3 м. Чернівці – за збереження традицій та оригінальність розпису писанок;
- ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу» – за креативний підхід до створення та розпису Великодньої писанки.
«ВЕЛИКОДНІЙ РУШНИК»
- ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг», ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту», Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки – за збереження національних традицій у номінації «Великодній рушник»;
- Комунальний заклад «Чернівецька  спеціальна загальноосвітня школа – інтернат №4» – за збереження національних традицій у номінації «Великодній рушник».
 
Переглянути роботи учасників Ви зможете тут https://photos.app.goo.gl/FVhqmvq3H7qQd0y43

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2019 (77)
Жовтень 2019 (149)
Вересень 2019 (128)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше