Інформація
  • Переглядів: 741
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-01-2018, 11:52
15-01-2018, 11:52

Де шукати цікаві бізнес-ідеї

Категорія: Стрічка / ІППОЧО / Сім'я та молодь

Буковинська учнівська та студентська молодь презентувала свої бізнес-ідеї для підприємницької діяльності та соціальних проектів, розповідала про стратегії їх реалізації та промоції. 
З ініціативи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області 12.01.2018 року на базі бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся фінальний етап регіонального вернісажу учнівських бізнес-ідей «Стартап юніор - 2». 
На відкритті регіонального вернісажу учнівських бізнес-ідей із вітальними словами до учасників звернулися: Сакрієр О.Л., начальник управління освіти і науки ДОН ЧОДА; Білянін Г.І., директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
Губатюк І. В., доцент кафедри економічної теорії та менеджменту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат економічних наук голова журі; Куриш Н.К., завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО.
Вернісаж відбувся за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Меценатами вернісажу виступили: Катеринюк О. Я., регіональний. директор Міжнародної освітньої мережі Бізнес-шкіл для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у містах Чернівці та Львів; Малинська Я. І., директор школи краси Slava Studio. 
Цьогоріч у фіналі змагалося 12 команд  закладів загальної середньої освіти, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІст. Чернівецької області. За підсумками представлення школярами та студентами розроблених бізнес-ідей членами журі було визначено команди-переможці у певних номінаціях та нагороджено дипломами:
- «Краща презентація» - команду Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту за бізнес-ідею «Парничок».
- «Оригінальний підхід»  - команду ЗОШ І-ІІІ ст. № 37 Чернівецької міської ради за бізнес-ідею «Good game Club».
- «Краща стратегія» - команду Мамаївського ЗНЗ І-ІІІст. №2 Кіцманського району за бізнес-ідею «Приватна Школа для малюків «Веселка».
- «Краща командна робота» - команду Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району за бізнес-ідею «Місточіп».
- «Економічний прорив» - команду ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» за бізнес-ідею «Squash». 
- «Наполегливість»  - команду Вищого професійного училища №5 м. Чернівці за бізнес-ідею «Розповсюдження екологічно-чистих пакувань».
- «Нові віяння» - команду Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст.  ім. В.Орелецького Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 за бізнес-ідею агенства «Invisible side».
- «Творчий підхід» - команду Сокирянського вищого професійного училища за бізнес-ідею «Фотостудія «Афродіта»   на базі салону краси «Монро»».
- «Оптимістичний підхід» - команду Чернівецького професійного ліцею сфери послуг за бізнес-ідею «Агенція «Bonna»». 
- «Майбутнє економіки» - команду Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району за бізнес-ідею «Squash».
- «Надія України» - команду Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» Путильського району за бізнес-ідею «Гарчики в просторі і часі».
- «Креативна ідея» - команду Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст. за бізнес-ідею «Екологічна жувальна гумка «onStrange»».
У роботі журі взяли участь: Сакрієр О. Л., начальник управління освіти і науки Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА; Гешко І. Т., голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради,  чемпіон світу з легкої атлетики; Кулик Т. П., представник громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ); Костащук І. І.,  доцент кафедри географії України картографії та геоінформатики географічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат географічних наук; Унгурян І. К., викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат  педагогічних наук; Рибчинський В. М., методист НМЦ  природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Куриш Т.Г. та Гайдук Ю.Я., фіналісти першого регіонального конкурсу «Юніор бізнесу» у м. Івано-Франківськ .
Також, усі фіналісти отримали сертифікат-учасника  та наставники відзначено Подяками ДОН Чернівецької ОДА, ІППОЧО та ІМЗО МОНУ за розбудову економічної освіти України та підготовку команд до регіонального вернісажу учнівських бізнес-ідей «Стартап  юніор».
Даний захід започаткований у рамках договору про співпрацю у галузі науки та освіти між «Інститутом модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, ІППОЧО та Івано-Франківською обласною громадською організацією Громадський центр «Ділові ініціативи» з метою реалізації Всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток ініціативності та підприємливості учнів як складова формування готовності до навчання і професійної кар’єри у ринкових умовах».  


Де шукати цікаві бізнес-ідеї


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше