» » Міжнародний День людей з обмеженими можливостями
Інформація
  • Переглядів: 423
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-12-2017, 12:47
6-12-2017, 12:47

Міжнародний День людей з обмеженими можливостями

Категорія: Стрічка / Інтернатні заклади

Наприкінці двадцятого сторіччя, з 1983-го по 1992-й рік, Організацією Об'єднаних Націй було проведено «Десятиліття людей з обмеженими фізичними можливостями». Час, у який наше суспільство прагнуло дати собі відповідь, знайти себе в цій проблемі. Права людей з інвалідністю почали закріплювати на законодавчому рівні. На своїй 47-й сесії у 1992 році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3 грудня стало датою Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.
5 грудня учні нашого закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» – діти з особливими освітніми потребами, - зібрались у Світлиці дозвілля для того, щоб продемонструвати як вони готуються бути повноцінними членами нашого суспільства, які вони виховані, здібні, талановиті, як вони люблять свою Батьківщину, співають про неї пісні, декламують вірші, виконують не тільки українські танці, а й танці народів світу, працюють у гуртках, де вони навчаються малювати, виготовляти справжні витвори мистецтва, оволодівають основами програмування у візуальних середовищах і що вони варті того, щоб їхніми досягненнями пишалися і їх педагоги, і батьки, і друзі та знайомі.
За виступами дітей спостерігали батьки, та шановні гості, які були запрошені на свято. Це заступник директора Департаменту освіти і науки Ірина Юліанівна Ісопенко, наші постійні благодійники – начальник управління поліції охорони Сергій Сергійович Чеботар, майор поліції охорони Кароліна Маришева, помічник депутата Чернівецької міської ради Олександра Івановича Пуршаги Ярослав Михайлович Яновський та представник благодійного фонду «Віва ла Віта» Юліана Юріївна Маркізан. Всі вони прийшли, як завжди з подарунками – розвиваючими іграми, заготовками картин для малювання а також м'якими куточками для відпочинку та музичним центром.
Заходи, до яких в Міжнародний День людей з обмеженими можливостями закликає всі країни Організація Об'єднаних Націй, до яких долучились і вихованці нашого закладу, повинні бути спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя нашого суспільства. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше